زمانی: فدراسیون فوتبال برای بازی‌های بزرگ از داوران بزرگ استفاده کند/ شکست مقدمه پیروزی است

عضو هیئت مدیره استقلال گفت که شاگردان وینفرد شفر متسحق شکست برابر تیم امیر قلعه‌نویی نبودند.

حسن زمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره شکست ۲ بر یک استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته بیست و دوم لیگ برتر اظهار داشت: استقلال بازی خیلی خوبی ارائه کرد و مستحق باخت نبود. متأسفانه عدم پذیرش گل سالم استقلال تأثیر منفی روی روند بازی گذاشت. توپ وارد دروازه شده بود، اما این گل را اعلام نکردند.

وی افزود: سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال باید برای بازی‌های بزرگ سعی کنند از داوران بزرگ بهره بگیرند تا مسائل داوری تأثیرگذار نباشد. داور روز گذشته استقلال و ذوب‌آهن اشتباهاتی داشت و امیدوارم در دیدارهای آینده جبران کند. استقلال اصلا مستحق شکست نبود و حداقل نتیجه برای ما تساوی بود.

بیشتر بخوانید: گزارش داور و ناظر بازی از رفتار تماشاگران استقلال و توهین دستیار شفر

عضو هیئت مدیره استقلال در خصوص اینکه دیگر آبی‌پوشان باید برای دومی بجنگند، گفت: ناامید نیستیم و هر شکست مقدمه‌ای برای پیروزی‌های آینده است. مطمئن باشید در دیدارهای بعدی جبران خواهیم کرد.

زمانی در خصوص عدم حضور بازیکن ساحل عاجی در ایران و اینکه برای چندمین بار است بازیکنان خارجی از حضور در استقلال منصرف می‌شوند، گفت: یک‌سری دلال داریم که بزرگ‌ترین ظلم را به فوتبال ایران می‌کنند. اگر بازیکنی بخواهد بیاید که در راستای آنها نباشد، تخریبش می‌کنند. امروز یا فردا باید با مدیرعامل باشگاه صحبت کنیم تا در این زمینه تصمیم‌گیری شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار