الهامی: استقبال خوبی از مسابقات ۱۰۰ هزار دلاری والیبال ساحلی کیش شده است

سرپرست کمیته والیبال ساحلی گفت: جایزه ۱۰۰ هزار دلاری باعث شده تا تیم‌های خارجی زیادی استقبال خوبی از مسابقات والیبال ساحلی کیش داشته باشند.

فریدون الهامی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: تور جهانی والیبال ساحلی در شرایطی از چند روز آینده به میزبانی جزیره کیش برگزار می‌شود که همه برنامه‌ها طبق پیش‌بینی در حال انجام است. همکاری اسپانسرها و مناطق آزاد برای برگزاری هرچه بهتر این رقابت‌ها بسیار عالی است.

وی افزود: فینال لیگ ساحلی را نیزدر جزیره کیش برگزار کردیم که بسیار خوب بود. استقبال مردم از این رقابت‌ها نیز قابل توجه است. در حال حاضر اردوهای تیم ملی برای حضور در تور جهانی نیز در کیش در حال برگزاری است.

سرپرست کمیته والیبال ساحلی ادامه داد: من به تازگی مسئولیت کمیته والیبال ساحلی را برعهده گرفته‌ام و باید بگویم بخش اعظم کارهای مربوط به برگزاری تور جهانی را همکارانم انجام داده‌اند وبه امید خدا نیز در ادامه راه ما بهترین میزبانی را در این دوره از رقابت‌ها به نمایش بگذاریم.

الهامی یادآورشد: جایزه ۱۰۰هزار دلاری درنظر گرفته شده برای تور جهانی کیش باعث شده تا استقبال خوبی از این رقابت‌ها صورت بگیرد. البته تعدادی از تیم‌ها انصراف داده‌اند و احتمال انصراف تیم‌های دیگری نیز می‌رود. در جدول اصلی تور جهانی ۲۴ تیم و در جدول مقدماتی ۳۶ تیم حضور خواهند داشت که تیم‌های شرکت کننده بر اساس رده بندی جهانی در دو جدول قرار می‌گیرند.

وی تاکید کرد: امیدواریم امسال تیم‌های ایرانی نتایج خوبی را در تورجهانی به دست بیاورند. بازیکنان توانمندی داریم که در مقایسه با سال گذشته رشد بهتری داشته‌اند. این بازیکنان در رقابت‌های قهرمانی آسیا و تور مراکش حضور داشته‌اند. رئیس فدراسیون والیبال توجه ویژه‌ای به والیبال ساحلی دارد و باتوجه به حمایت‌های صورت گرفته امیدواریم در فاصله زمانی کوتاهی والیبال ساحلی نیز به مانند والیبال سالنی رشد کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار