حدادی‌فر: مقابل استقلال شروع بدی داشتیم، اما مستحق پیروزی بودیم

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اعتقاد دارد تیمش با وجود آغاز بد مقابل استقلال، مستحق پیروزی بوده است.

خبرنگار از اصفهان، قاسم حدادی‌فر در خصوص پیروزی ۲ بر یک ذوب‌آهن مقابل استقلال گفت: خوشبختانه توانستیم به پیروزی برسیم و این بازی بسیار حساسی برای ما بود. درست است که بازی را خوب شروع نکردیم، اما در ادامه خوب بودیم و در نهایت هم با پیروزی بازی را تمام کردیم.

وی افزود: با احترام به استقلال، ما با نمایشی که در نیمه دوم داشتیم، مستحق پیروزی بودیم، هرچند استقلال هم در نیمه اول خوب کار کرد. امیدوارم این روند ما هم در بازی‌های آینده نیز ادامه داشته باشد.

هافبک ذوب‌آهن درباره تعویض او با محمد ستاری در نیمه اول و اینکه آیا حضور او در زمین تعویضی تاکتیکی بود یا نه، چراکه روند بازی هم تغییر کرد و ذوب‌آهن تغییر تاکتیک داد، گفت: ستاری یکی از بهترین بازیکنان ذوب‌آهن بود که تا به اینجای فصل هم خوب بازی کرده است. این تصمیمی بود که کادرفنی گرفت تا تغییر تاکتیکی بدهیم.

حدادی‌فر در خصوص این تغییر تاکتیکی که در نهایت منجر به پیروزی ذوب‌آهن شد، اظهار داشت: ابتدای بازی که شروع بدی داشتیم و یک گل هم خوردیم، چاره‌ای جز حمله نداشتیم. تغییر سیستم دادیم تا تیم هجومی‌تر شود و از نیمه دوم نیز تعداد حملات ما بیشتر شد. بچه‌ها نیز خوب کار کردند و خدا را شکر توانستیم پیروز این میدان هم باشیم.

وی درباره ادامه بازی‌های ذوب‌آهن در لیگ برتر و اینکه آیا این تیم می‌تواند در بالای جدول جایگاه خود را حفظ کند یا نه، گفت: از این هفته کار ما سخت‌تر خواهد شد و ما در آسیا و لیگ باید رقابت کنیم. شاید مجموعاً یکی دو روز در خانه باشیم و بقیه روزها در اردو هستیم. کارمان سخت است، اما امیدواریم بتوانیم جایگاه واقعی ذوب‌آهن را برای هواداران‌مان به دست بیاوریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار