تنیس گروه دو آسیا| تیم ملی دو نفره ایران مغلوب هنگ‌کنگ شد

در ادامه رقابت‌های تنیس گروه دو آسیا و اقیانوسیه تیم ملی تنیس کشورمان در بخش دو نفره برابر هنگ‌کنگ مغلوب شد.

و به نقل از سایت روابط عمومی فدراسیون تنیس، تیم ملی تنیس کشورمان صبح امروز ( ۱۵ بهمن ماه) در دومین روز رقابت های گروه دو آسیا و اقیانوسیه به مصاف تیم دو نفره هنگ کنگ رفت.

در دومین دیدار این رقابت ها تیم ایران با ترکیب انوشا شاهقلی و اشکان شکوفی به مصاف تیم هنگ کنگ رفت. این دیدار در ست نخست با نتیجه ۶ بر دو به سود حریف به پایان رسید و نمایندگان کشورمان با نتیجه ۶ بر صفر ست دوم را به حریف واگذار کردند تا این مسابقه با نتیجه ۲ بر صفر به صود هنگ کنگ به پایان برسد.

 در بخش انفرادی نیز امیر حسین بادی در سومین دیدار بخش انفرادی با روبرو شدن با نماینده هنگ کنگ به زمین رفت و این دیدار در ست نخست این دیدار با نتیجه ۶ بر سه به سود نماینده هنگ کنگ به پایان رسید.همچنین ست دوم بازیها نیز با نتیجه ۰-۶ به سود نماینده هنک کنگ به پایان یافت.

به این ترتیب تیم ملی تنیس کشورمان با نتیجه ۴ بر صفر مقابل هنگ کنگ شکست خورد.تیم ملی تنیس کشورمان برای بقاء در گروه دو آسیا و اقیانوسیه با برنده تیم های لبنان و چین تایپه مسابقه می دهد.

روز گذشته و در نخستین دیدار بخش انفرادی ، دیدار انفرادی ، شاهین خالدان با نتیجه ( ۶-۷ و ۴-۶ ) مقابل جکی آنتونی تانگ شکست خورد و در دومین مسابقه بخش انفرادی ونگ هونگ کیت با نتیجه (۲-۶ و ۳-۶ ) محسن حسین زاده را برد.

انوشا شاهقلی ، اشکان شکوفی ، شاهین خالدان ، محسن حسین زاده ، امیرحسین بادی به سرمربیگری مصطفی صالح و سرپرستی فرشاد صفتی در مرحله نخست مسابقات گروه دو آسیا و اقیانوسیه (دیوس کاپ) به مصاف تیم ملی هنگ کنگ می روند.

همچنین کامیار کیمیایی دبیر فدراسیون و قاسم کردی مدیر اجرایی تیم ملی تنیس کشورمان را در این رقابت ها همراهی می کنند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار