برتری استقلال مقابل ذوب‌آهن در نیمه نخست

نیمه نخست دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و استقلال با برتری آبی‌پوشان همراه بود.

، تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و استقلال در آخرین بازی هفته بیست و دوم لیگ برتر در ورزشگاه فولادشهر اصفهان از ساعت ۱۵ امروز (یکشنبه) به مصاف هم رفتند که نیمه نخست با برتری یک بر صفر استقلال خاتمه یافت. وریا غفوری دقیقه ۳۱ تک گل تیمش را به ثمر رساند.

ترکیب ذوب‌آهن: رشید مظاهری, وحید محمدزاده, جوروی ولسیانی, محمدرضا حسینی, مرتضی تبریزی, بختیار رحمانی, محمد ستاری(۳۴ - قاسم حدادی‌فر), خالد شفیعی, میلاد فخر‌الدینی, حمید بوحمدان و کی‌روش استنلی.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، پژمان منتظری، سیدمجید حسینی، وریا غفوری، میلاد زکی‌پور، امید ابراهیمی، روزبه چشمی، داریوش شجاعیان، خسرو حیدری، بهنام برزای و علی قربانی.

دقیقه ۶: وریا غفوری قصد ارسال توپ را داشت که توپ مستقیم در حال رفتن به سمت دروازه بود اما رشید مظاهری آن را از روی خط بیرون کشید. ضربه کرنر را هم با ضربه سر بازیکنان استقلال همراه بود که از کنار دروازه بیرون رفت.

دقیقه ۱۰: ضربه کرنر بازیکنان ذوب‌آهن را ولسیانی می‌رفت وارد دروازه استقلال کند، اما توپ از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۱۲: اشتباه مظاهری در گرفتن توپ روی هوا، باعث شد وریا غفوری در موقعیت گلزنی قرار بگیرد، اما ضربه مدافع - هافبک استقلال بی دقت بیرون رفت.

دقیقه ۱۷: غفوری پس از دریبل یک بازیکن شوت محکمی روانه دروازه کرد، اما باز هم در چارچوب نبود.

دقیقه ۱۹: بازیکنان ذوب‌آهن صاحب ضربه ایستگاهی شده بودند که ضربه سر مرتضی تبریزی پس از واکنش سیدحسین حسینی به تیر افقی برخورد کرد.

دقیقه ۳۱: ارسال میلاد زکی‌پور به محوطه جریمه ذوب‌آهن را وریا غفوری با ضربه سر وارد دروازه کرد.

دقیقه ۳۳: شوت از راه دور بازیکن ذوب‌آهن را حسینی در آغوش گرفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار