رقابت‌های تنیس جام فجر| لبنان قهرمان شد، ایران نایب قهرمان

رقابت‌های بین‌المللی تنیس جوانان با قهرمانی تنیسور لبنانی و نایب قهرمانی نمایندگان ایران به پایان رسید. ‌

و به نقل از سایت فدراسیون فدراسیون تنیس، آخرین روز رقابت‌های بین المللی تنیس جوانان (جام فجر) به میزبانی مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد و تنیسورهای حاضر در بخش انفرادی و دو نفره و در دیدارهای فینال با هم روبرو شدند.

در بخش انفرادی این رقابت ها و در فینال بازیها ، روی تابت از لبنان با نتیجه ( ۳-۶ و ۴-۶ ) زاوری از هند را مغلوب کرد تا با کسب این نتیجه عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را به نام خود ثبت کند. محمد خوش خلق از ایران و تنیسوری از مالزی مشترکا سوم شدند.

با برگزاری فینال بخش دو نفره نیز تیم های دارشان سورش از مالزی و آریان زاوری از هند با نتیجه ( ۱-۶ و ۴-۶) تیم رهام عباسی و عرفان درویش نوری از ایران را مغلوب کردند و در جایگاه نخست ایستادند. تیم ایران نائب قهرمان شد و تیم های مهرشاد قفقازی از ایران - تابت از لبنان و محمد خوش خلق - آریا روغنی از ایران مشترکا سوم شدند.همچنین پیش از این با برگزاری فینال بخش دختران تکلیف نفرات برتر این بخش نیز مشخص شده بود.

به این ترتیب این مسابقات با معرفی نفرات برتر و پس از یک هفته رقابت تنیسورهای جوان در جزیره کیش ، به پایان رسید.

در جدول اصلی بخش پسران ، ۴۸ تنیسور از کشورهای ایران، ترکیه، تاجیکستان، هند، کانادا، اوکراین، روسیه، ازبکستان، مالزی، سوریه و لبنان و در بخش دحتران ۲۷ تنیسور از کشورهای ایران، اوکراین، قزاقستان، اتریش و روسیه حضور داشتند.

این رقابت ها از ۷ لغایت ۱۴ بهمن ماه به میزبانی جزیره کیش برگزار شد.

سرداوری این دوره از رقابت‌ها بر عهده مسیح صلاح ( داور نشان سفید ) کشورمان بود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار