هاشمی: مساوی هم برای مشکی‌پوشان حکم باخت را دارد

مدافع - هافبک تیم فوتبال مشکی‌پوشان گفت: در هشت بازی آینده حتی مساوی هم برای ما حکم باخت را خواهد داشت.

میرهانی هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره شرایط سخت مشکی‌پوشان در لیگ امسال گفت: ما در نیم‌فصل دوم نتایج نسبتاً خوبی گرفتیم، ولی مشکل اینجاست که در نیم‌فصل اول امتیازهای زیادی را از دست دادیم. الان هشت بازی باقیمانده برای ما حکم فینال را دارد و باید بیشترین امتیاز را در این دیدارها بگیریم. الان حتی مساوی هم برای مشکی‌پوشان حکم باخت را دارد و چیزی را تغییر نمی‌دهد.

مدافع - هافبک تیم فوتبال مشکی‌پوشان در ادامه افزود: الان بر خلاف گذشته موقعیت گل را خوب ایجاد می‌کنیم، ولی نمی‌توانیم از آنها استفاده کنیم. شاید استرس و فشاری که روی بازیکنان وجود دارد، در این مسئله تأثیرگذار است. امیدوارم که یک برد بیاوریم و از این شرایط خارج شویم.

وی در مورد اینکه چرا مشکی‌پوشان امسال نتیجه نگرفت، خاطرنشان کرد: وقتی چنین شرایطی ایجاد می‌شود یعنی در تیم و باشگاه مشکلاتی وجود داشته است. البته الان تیم ما آرامش دارد و مجموعه مشکی‌پوشان دست به دست هم داده‌اند تا مشکلات را برطرف کنند. ما قبل از عید سه بازی تعیین‌کننده با پیکان، سپاهان و صنعت نفت داریم که اگر در این سه بازی خوب نتیجه نگیریم به سقوط نزدیک خواهیم شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار