عباسی: منظور خداداد از باشگاهی که بوی دوسیب می‌داد، مشکی‌پوشان نیست/ به ماندن در لیگ خیلی امیدواریم

مالک باشگاه مشکی‌پوشان به اظهارات خداداد عزیزی در یک برنامه تلویزیونی واکنش نشان داد.

محمدرضا عباسی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی , درباره وضعیت تیم فوتبال مشکی‌پوشان مشهد اظهار داشت: تیم در حال انجام تمرینات خوب و با نشاطی است و کادر فنی در تلاش است تا بازیکنان را به آمادگی حداکثری برساند. بازی‌ها قابل پیش‌بینی نیست و نمی‌توان از الان پیش‌بینی کرد که نتایج به چه شکل رقم می‌خورد. اما هنوز ۸ بازی در لیگ مانده که مطمئناً‌ در طول این مدت اتفاقات زیادی می‌تواند رخ دهد و با توجه به اینکه در این هفته‌ها با رقبا‌ی‌مان در خانه بازی داریم, خیلی امیدواریم که در این مدت وضعیت‌مان را در جدول بهبود ببخشیم و در لیگ ماندنی شویم.

وی درباره اینکه خداداد عزیزی در یک برنامه تلویزیونی گفته بود که در یکی از باشگاه‌هایی که قبلا سرمربی بوده بازیکنانش در ساختمان باشگاه قلیان می‌کشیدند و در هنگام ورود به ساختمان بوی «دوسیب» می‌آمد, عنوان کرد: این موضوع به باشگاه ما مربوط نمی‌شود چراکه خداداد عزیزی خودش سرمربی ما بوده و طبیعتاً به بازیکنان اجازه چنین کاری را نمی‌داده خصوصاً در باشگاه ما. شما می‌توانید از عزیزی هم سؤال کنید از بچه‌های ما کسی اهل قلیان نیست. احتمالا عزیزی این خاطره را از دوران قدیمی‌تر تعریف کرده است.

مالک باشگاه مشکی‌پوشان خراسان درباره این سؤال که با توجه به اینکه خداداد عزیزی در مصاحبه‌ها خیلی با باشگاه مشکی‌پوشان مهربان نیست و  بین شما و خداداد عزیزی مشکلی وجود دارد, گفت: خداداد با ما مهربان است چرا که اگر مهربان نبود نمی‌آمد و به ما کمک نمی‌کرد. درست است یکسری انتقادات وجود دارد اما خداداد به رنگ مشکی‌ عشق دارد و علاقه‌مند است. می‌دانیم که اگر باز هم دست یاری به سمت خداداد دراز کنیم او دست ما را پس نمی‌زند چون معرفت دارد و باز هم حاضر می‌شود که به شهر و مردمش کمک کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار