دیدار دبیر کل کبدی آسیا با رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک

دبیرکل کنفدراسیون کبدی آسیا ضمن حضور در کمیته ملی المپیک، با رئیس و دبیرکل این کمیته دیدار و گفت‌وگو کرد.

و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، محمد سرور دبیرکل کنفدراسیون کبدی آسیا ضمن حضور در کمیته ملی المپیک، با رئیس و دبیرکل کمیته دیدار و گفتگو کرد.

این دیدار که با حضور صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته، محمد سرور دبیرکل کنفدراسیون کبدی آسیا، اورسجی رئیس فدراسیون کبدی و اعضای هیئت رئیسه آن در محل کمیته برگزار شد، صالحی امیری ضمن خیر مقدم به دبیرکل کبدی آسیا ابراز داشت:خوشبختانه در خصوص حمایت‌های شما جهت رشد و توسعه کبدی در کشور ایران مسئولان فدراسیون توضیحاتی را ارائه کردند که جای تقدیر و تشکر دارد. شناخت خوبی از مردم و کشور پاکستان دارم مردمانی با طراوات فرهنگی گوناگون که ارتباط خوبی نیز با ملت ایران دارند.

وی ادامه داد: با نگاهی به صحبت‌های شما و پتانسیلی که در این رشته ورزشی وجود دارد و همچنین نگاه بلند نظرانه‌ای که برای رشد و تعالی کبدی دارید باید گفت بدون تردید کبدی جایگاه خود را در بین کشورهای دیگر یافته و حتی می‌تواند با توجه به دربرگیری یکی از رشته‌های مدعی ورود به بازی‌های المپیک باشد و کمیته ملی المپیک نیز حمایت خود را از برنامه های فدراسیون کبدی ادامه خواهد داد.

سپس محمد سرور دبیر کل کنفدراسیون کبدی آسیا ضمن خوشحالی از سفر مجدد به ایران ابراز داشت: من سال‌ها در ایران زندگی کرده و در واقع من الفبای رشد و توسعه کبدی را در ایران به عنوان مربی من آغاز کردم ولی هنوز هم جا برای رشد و توسعه دارد چرا که از پتانسیل بالایی برخودارید.

دبیر کل کنفدراسیون کبدی آسیا تصریح کرد: ایران در حال حاضر یکی از سه قدرت برتر کبدی جهان بوده و این رشته در بین دیگر کشورهای آسیایی و جهانی به سرعت در حال رشد است و کشورها همگام با دیگر قدرت‌های جهانی در حال افزایش توانمندی خود هستند.

در خاتمه اورسجی رئیس فدراسیون کبدی بعد از معرفی اعضای هیئت رئیسه خود به ارائه توضیحاتی در خصوص وضعیت فعلی و گذشته کبدی پرداخته  به برنامه های فدراسیون کبدی در آینده اشاره داشت.

وی تصریح کرد: تمام هدف ما حضور قدرتمندانه در رقابت‌های بین المللی است و از این پس تنها هدفمان مدال نیست بلکه فقط حضور در فینال را نشانه رفته‌ایم و در بازی‌های آسیایی پیش رو نیز با تمام قدرت به میدان خواهیم رفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار