کاسانو: به چین بروم؟ دست به چنین کار احمقانه‌ای نمی‌زنم!

مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا هنوز در انتظار بازگشت به زمین فوتبال است اما بازی در سوپر لیگ چین را اقدامی احمقانه می‌داند.

، آنتونیو کاسانوی ۳۵ ساله که از تابستان سال گذشته بعد از فسخ قراردادش با هلاس ورونا بیکار بوده، می‌گوید دوست دارد یک بار دیگر به زمین مسابقه برگردد اما نه در چین.

مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا در گفت‌و‌گو با نشریه کوریره دلاسرای ایتالیا تأکید کرد که تنها در تیمی بازی می‌کند که از سوی سرمربی و رئیس آن اعتماد و حمایت کامل دریافت کند و پول دلیل و انگیزه او برای بازگشت به دنیای فوتبال نیست. کاسانو گفت: من بابت اشتباهاتی که در دوران بازیگری‌ام مرتکب‌شان شدم تاوان داده‌ام و همین‌گونه هم باید باشد. من می‌خواهم بدانم که آیا هنوز می‌توانم بازیکن مؤثری باشم یا نه. برای این کار اما لازم است در تیمی بازی کنم که رئیس و سرمربی‌اش به من صد درصد اعتماد داشته باشند وگرنه ترجیح می‌دهم که بدون تیم بمانم اما اگر تیمی پیدا کنم برای بازی کردن آماده خواهم بود و به عنوان بازیکن آزاد به آن ملحق خواهم شد. فکر می‌کنم تا الان به اندازه کافی پول درآورده باشم.

مهاجم سابق رم و رئال مادرید سپس قویاً شایعه رفتنش به سوپر لیگ چین را تکذیب و صریحاً اعلام کرد هر بازیکنی که به چین برود فقط دنبال پول است اما او جزو این دسته از بازیکنان نیست. او گفت: به چین بروم؟ این احمقانه است. به نظر من هر کسی آزاد است هر کاری که می‌خواهد انجام دهد با این حال هر کسی که به چین می‌رود، باید اعتراف کند که این کار را به خاطر پول انجام می‌دهد. من حتی نام تیمی که (در چین) می‌خواست با من قرارداد ببندد را به یاد نمی‌‌آورم.

کاسانو اما چگونه بعد از یک سال دوری از میادین می‌خواهد به زمین بازی برگردد؟ او در پاسخ به این پرسش اظهار داشت: من هر روز تمرین می‌کنم و رژیمی که مربی سابقم به من داده را حفظ کرده‌ام. همچنین هفته‌ای سه مرتبه تنیس بازی می‌کنم، البته آنجا همیشه می‌بازم چون من برای فوتبال بازی کردن زاده شده‌ام.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار