ماهینی: بین باشگاه استقلال خوزستان و گروه ملی دعوا شده؛ انگار می‌خواهند تیم را بیندازند/ بچه‌ها پول کرایه راه ندارند!

مدافع تیم قوتبال استقلال خوزستان با انتقاد از مشکلات این باشگاه گفت: بازیکنان تیم حتی پول کرایه راه ندارند.

دانیال ماهینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ,‌ درباره وضعیت تیم فوتبال استقلال خوزستان درجدول رده‌بندی لیگ برتر اظهار داشت: در این فصل بدشانسی آوردیم و توپ‌های‌مان به گل تبدیل نشده علاوه براین تعداد مصدومان‌ تیم هم خیلی بالاست. در بازی با سپیدرود اصلاً دفاع وسط نداشتیم و من که دفاع راست هستم به همراه میثم دورقی که هافبک دفاعی است, این پست را پر کردیم.

وی ادامه داد: ۸ بازی تا پایان فصل مانده و این فرصت را داریم که در ادامه جبران کنیم. در پایین جدول با تیم‌های سرسختی رقابت داریم. الان شرایط به نحوی است که حتی سپاهان و پدیده هم گزینه سقوط به لیگ برتر هستند اما با این وضعیت باید امید داشته باشیم.

مدافع استقلال خوزستان که در نقل و انتقالات نیم‌فصل به این تیم پیوسته است درباره وضعیت مالی این باشگاه اظهار داشت: درباره پرداخت‌ها باید بگویم که اصلا پول وجود ندارد. گفتند موسوی باشگاه را خریده و پول می‌آورد اما هنوز هیچ خبری نیست. مثل اینکه بین باشگاه و گروه ملی دعوا شده که نمی‌دانم به چه شکل است. یک نفر آمده شرکت را خریده که پول به باشگاه بیاورد و حالا می‌گویند پولی نمی‌دهد. وضعیت طوری است انگار می‌خواهند تیم را بیندازند.

ماهینی با اعلام اینکه همه بازیکنان مشکلات مالی دارند, گفت: منکه نیم‌فصل به این تیم آمده‌ام اما بازیکنان همه خیلی کم پول گرفته‌اند آن‌هم در شرایطی که اینجا مثل تیم‌های دیگر نیست که قرارداد‌های بالا ببندند. الان بچه‌هایی که در خوابگاه هستند, حتی پول کرایه راه و تغذیه ندارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار