مهاجری: در ۳ بازی از ۴ هفته اخیر از داوری ضرر کردیم/ مسئولان استان باید مشکلات پدیده را حل کنند

سرمربی تیم پدیده خراسان گفت که تیمش در سه دیدار از چهار هفته اخیر لیگ برتر از داوری ضربه خورده است.

، رضا مهاجری در گفت‌وگو با برنامه «و اما ورزش» شبکه رادیویی جوان در خصوص عملکرد نه چندان مطلوب تیمش در نیم فصل دوم و پس از کسر ۶ امتیاز از این تیم گفت: نیم‌فصل اول روند بسیار خوبی داشتیم. حتی پس از کسر ۶ امتیاز اردوی خوبی در کیش برگزار کردیم و بازیکنان در این اردو باانگیزه ظاهر شدند اما برای اینکه این اتفاقات مانند کسر ۶ امتیاز را جمع کنیم نیاز به ابزارهایی داشتیم. از مدیرعامل باشگاه تشکر می‌کنم که تلاش می‌کند مشکلات تیم را مرتفع کند، اما جایی که نیاز داشتیم با تزریق منابع مالی آواربرداری کنیم، عملکرد درستی نداشتیم.

وی ادامه داد: در نقل و انتقالات نیم فصل ۳ بازیکن به تیم اضافه کردیم و اکبر ایمانی هم از پدیده جدا شد. شب که خوابیدیم تیم چهارم جدول بودیم و صبح که از خواب بیدار شدیم تیم دهم جدول شدیم. در جذب بازیکن هم دچار مشکل شدیم. مطمئناً بازیکنان سایر تیم‌ها به تیم رده چهارمی نگاه دیگری دارند و نگاه آنها در این صورت کسب سهمیه آسیایی بود، اما در این زمینه ضرر کردیم. من باید پاسخگوی نتایج باشم و اکنون تلاش می‌کنیم تا از این شرایط خارج شویم.

سرمربی تیم پدیده با اشاره دوباره به مشکلات تیمش تصریح کرد: کسر ۶ امتیاز، مشکلات مالی و جدایی بازیکنان به تیم ما ضربه زد. در ۳ بازی از ۴ دیدار آخر خود درگیر اشتباهات داوری شدیم. مقابل استقلال خوزستان یک پنالتی روی امین قاسمی‌نژاد اعلام نشد. مقابل استقلال هم یک پنالتی اشتباه  به سود حریف اعلام شد که خدا را شکر تبدیل به گل نشد. در بازی آخر مقابل تراکتورسازی امین مرادمند به اشتباه اخراج شد، یک توپ را که خارج از محوطه جریمه خطا شده بود ۹ متر جلوتر کاشتند و نباید پنالتی اعلام می‌شد. ما نیاز به گل زده داریم تا از این شرایط خارج شویم. بخشی از آن تقصیر خودمان است و همچنین برخی اشتباهات داوری به ما اجازه چنین چیزی را نداد اما باز هم می‌توانیم به شرایط گذشته بازگردیم.

مهاجری در مورد وکیلی که گفته بود می‌تواند کسر ۶ امتیاز پدیده را لغو کند اما به خاطر شرایط مالی حاضر به این کار نشد، خاطرنشان کرد: صحبت‌های زیادی انجام شد و باشگاه داشت این قضیه را پیگیری می‌کرد. ما به بازیکنان گفتیم این ۶ امتیاز بازمی‌گردد. وکلای بین‌المللی بودند که با فیفا ارتباط داشتند.  آنها گفتند به صورت تضمینی، این ۶ امتیاز را برمی‌گردانند، اما دستمزد خوبی می‌خواستند. مشکلات مالی به تیم ما لطمه زیادی زده است. اگر این ۶ امتیاز هم برگردد، نوشداروی پس از مرگ سهراب است. هرچند ما برای آن ۶ امتیاز زحمات زیادی کشیده بودیم و آن را ذره ذره جمع کرده بودیم و این ۶ امتیاز برای ما خیلی بود، اما از ما کسر شد. امیدوارم بتوانیم این حکم را لغو کنیم.

وی در مورد اینکه گفته بود در نیم فصل پیشنهادهایی داشت اما در پدیده ماند، گفت: در تعطیلات نیم فصل دو تیم لیگ برتری پیشنهادات خوبی به من ارائه کردند بازیکنان پدیده گفتند در تیم می‌مانند من هم دیدم آنها می‌مانند و با علاقه‌ای که به شهر، تیم و کارم داشتم ترجیح دادم در پدیده بمانم. می‌توانستیم کار بزرگ و بی‌سابقه در فوتبال خراسان انجام دهیم. امیدوارم مشکلات ما حل شود اما کریمویی (مدیرعامل باشگاه پدیده) نمی‌تواند مشکلات را به تنهایی حل کند و مسئولان استان و نمایندگان استان باید پیگیر مشکلات ما باشند تا احساس کنیم تیم صاحب دارد. نیاز داریم تا نیروی جدیدی کنار تیم باشد تا بفهمند تیم تلاش می‌کند، اما چنین حمایتی از سوی مدیران استان از ما صورت نمی‌گیرد. بازیکنان باید باور کنند که زحمات آنها دیده می‌شود.

سرمربی تیم پدیده درباره مشکلات مالی مشکی‌پوشان دیگر تیم مشهدی خاطرنشان کرد: آنها هم حمایت نمی‌شوند اما مشکلات ما با آنها متفاوت است. جاهایی نیاز بود تا مسئولان روحیه را به تیم بازگردانند. روان بازیکنان باید درست شود. ما در نیم‌فصل دوم هم نتایج خوبی کسب کرده بودیم در بازی اول مقابل پیکان به تساوی رسیدیم و سه هفته پیش صنعت نفت آبادان را شکست دادیم. الان هم دیر نیست و اگر مسئولان به تیم کمک کنند و بازیکنان ما به این باور برسند که می‌توان مشکلات را حل کرد، قول می‌دهم می‌توانیم در هشت هفته انتهایی لیگ نتایج خوبی کسب کنیم.

مهاجری در خصوص قضاوت داوران و اشتباهاتی که به ضرر پدیده صورت گرفته بود، تصریح کرد: داوران جوان و همچنین باتجربه‌ای داریم که می‌توانیم آنها را بین تیم‌ها تقسیم کنیم. من می‌توانم از سه داور خوب نام ببرم که تاکنون برای‌مان قضاوت نکردند اما یک داور جوان سه بازی ما را داوری کرد که در هر سه بازی اشتباهات تاثیرگذاری به ضرر ما مرتکب شد. من نمی‌خواهم نتایج تیم را توجیه کنم و به خودم اجازه ورود به داوری را نمی‌دهم، اما مجبورم از بازیکنانم دفاع کنم آنها به من می‌گویند چرا هیچ چیزی در این خصوص نمی‌گویی. بقیه هجمه درست می‌کنند و همین باعث می‌شود که به آنها توجه شود.

وی ادامه داد: نمی‌خواهم حقم را در رسانه‌ها بگیرم، اما کار را به جایی رساندند که مجبور می‌شوم بحث‌هایی را باز کنم که به آنها اعتقادی ندارم. اگر مسئولان استان برای پدیده و مشکی‌پوشان ارزش قائل باشند، هر دو تیم روزهای بهتری را در فوتبال تجربه می‌کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار