زمانی: تحولی که شفر در استقلال ایجاد کرده غیر قابل پیش‌بینی بود/ ما قهرمان جام حذفی هستیم

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: کاملاً از عملکرد شفر راضی هستیم و او تحولی بسیار خوبی در تیم ایجاد کرده است.

، حسن‌ زمانی درباره دیدار امروز تیم استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان گفت: به امید خدا امروز با بردی که مقابل ذوب‌آهن به دست می‌آوریم به رده سومی که پیش از این قولش را داده بودیم خواهیم رسید و از این پس سعی می‌کنیم در بازی‌های پیش‌رو خودمان را بیشتر از قبل نشان دهیم.

وی درباره اینکه تیم استقلال به قهرمانی در جام حذفی نیز بسیار نزدیک شده است، تصریح کرد: گرمی جام را در دستانمان حس می‌کنیم مگر اینکه بدشانسی خاصی بیاوریم و این شانس را از دست بدهیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال که با رادیو تهران صحبت می‌کرد، در مورد عملکرد وینفرد شفر در تیم استقلال گفت: کاملا از او راضی هستیم. شفر تحولی در تیم ایجاد کرده است که غیرقابل پیش‌بینی بود. احساس می‌کردم تیم ما تغییر خواهد کرد اما نه تا به این حد. من به هواداران قول می‌دهم قطعاً جام حذفی سهم استقلال است.

زمانی در مورد اینکه رضا افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال اعلام کرده بود شرط تمدید قرارداد با شفر قهرمانی در جام حذفی است، تصریح کرد: شفر قطعا برای لیگ قهرمانان آسیا هم برنامه دارد. در جام حذفی هم به فینال رسیده‌ایم و قهرمانی را تقدیم هوادارانمان خواهیم کرد.

وی درخصوص جذب بازیکن جدید استقلال یادآور شد: این بازیکن در تست‌های پزشکی شرکت کرده و اگر این تست‌ها موفقیت‌آمیز باشد نام او را اعلام می‌کنیم.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که چرا جذب بازیکن خارجی تا به این اندازه به طول انجامیده است گفت: ۴۰ بازیکن ابتدا به شفر معرفی شدند اما چون این مربی کمی وسواس دارد سخت از بین این بازیکنان کسی را انتخاب می‌کند. این هم روش خوبی است چون ما می‌خواهیم هزینه کنیم و حداقل با این پول بازیکنی بیاوریم که ارزشش را داشته باشد.

زمانی در مورد اینکه شفر نسبت به عملکرد برخی از ایجنت‌ها نیز ناراحت بود، گفت: یکسری از دلال‌ها بودند که باعث ناراحتی شفر شدند، فکر می‌کنم اسم دلال برای این انسان‌ها بهتر است و نباید اسم ایجنت را خراب کنیم. این افراد، دلال‌هایی هستند که منافع شخصی خود را به منافع ملی ترجیح می‌دهند و خرابکاری می‌کنند. قطعاً باشگاه استقلال با این افراد برخورد خواهد کرد. 

وی در مورد آخرین وضعیت مهدی قائدی مهاجم استقلال که در بیمارستان به سر می‌برد، گفت: حال قائدی خوب است و امیدوارم هر چه زودتر به صورت کامل خوب شود. فکر می‌کنم این بازیکنان با توجه به اینکه جوان است بتواند زودتر به میادین برگردد. 

« قبول دارید اگر مدیریت بهتری وجود داشت این اتفاق برای قائدی پیش نمی‌آمد؟» عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در واکنش به این پرسش گفت: قطعاً اتفاقی که برای این بازیکن افتاد مورد تأیید ما نیست و مطمئناً در سایر موارد به بازیکنان جوان‌مان اجازه نخواهیم داد چنین کاری انجام دهند. این جوانان سرمایه‌های استقلال هستند و باید مراقب آنها  بود. در این هفته جلسه هیئت مدیره داریم و قطعاً در مورد این مسائل هم صحبت و تصمیم‌گیری خواهیم کرد. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار