شجاعی: باشگاه استقلال به پورحیدری بی‌حرمتی می‌کند/ جواب نامه و تماس مرا نمی‌دهند

همسر مرحوم منصور پورحیدری گفت: به باشگاه استقلال برای گرفتن طلب «منصور» نامه نوشتیم، اما جواب‌مان را ندادند.

فریده شجاعی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره عدم پرداخت طلب مرحوم منصور پورحیدری از سوی باشگاه استقلال اظهار داشت: طلب «منصور» تاریخی شده و به روی خودشان هم نمی‌آوردند. منصور چه هیزم تَری به شما فروخته که این رفتار را می‌کنید؟ او ۵۰ سال عمرش را برای استقلال گذاشت، خیلی بی‌حرمتی می‌کنند و این رفتارها قابل بخشش نیست. حتی جواب تلفن هم نمی‌دهند، نامه هم دادیم اما جواب این نامه را ندادند.

وی افزود: در روزهای اخیر، با رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه صحبت نکرده‌ام، اما دیگر باید متوجه شده باشند که چه مطالبه‌ای داریم. منصور یک عمر برای استقلال زحمت کشید، ۵۰ سال خدمت کرد، اما «یک قِران» هم پول نگرفت. قدیمی‌ها می‌دانند او چطور از زندگی‌اش به خاطر استقلال گذشت. در منزل‌مان یک گونی فاکتور داریم که منصور برای استقلال هزینه کرده است.

همسر مرحوم پورحیدری خاطرنشان کرد: باشگاه استقلال گفته بود هزینه درمان و مراسم تدفین او را پرداخت می‌کنند که نکردند، ما گفتیم قرارداد آخر او را پرداخت کنند تا از این طریق هزینه‌ها جبران شود. یکی از قراردادها ۲۰۰ میلیون و دیگری ۲۳۰ میلیون تومان است. منصور خودش دنبال پول نبود و می‌گفت باید برای استقلال مجانی کار کرد. منصور بیمه عمر داشت، بیمه تکمیلی داشت، اما هیچ کدام را پرداخت نکرده‌اند. ۱۰ روز پیش به باشگاه استقلال نامه زدیم، اما جواب نامه را هم ندادند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار