زبیدی: قهرمانی پرسپولیس قطعی است

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی تأکید کرد که قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر قطعی است.

مهدی زبیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره امتیازهای حساسی که پارس جنوبی در بازی‌های اخیر از دست داده است، گفت: در نیم‌فصل دوم بازی‌ها سخت‌تر می‌شوند و تیم‌ها شناخت بیشتری از هم پیدا می‌کنند. نمی‌دانم چرا این هفته هم نتیجه نگرفتیم. تیم ما موقعیت گل خوب ایجاد می‌کند، ولی نمی‌دانم چرا توپ‌ها تبدیل به گل نمی‌شوند. البته فکر می‌کنم در آینده شرایط تیم بهتر شود.

وی در مورد اینکه برخی معتقدند پارس جنوبی با فقدان گلزن تمام‌عیار مواجه است، تصریح کرد: هر تیمی نیاز به مهاجم ششدانگ دارد، ولی تیم ما هم مهاجمان بسیار خوبی دارد. مطمئناً با تمرینات بیشتر شرایط تیم ما بهتر خواهد شد. تلاش ما این است که سهمیه آسیا بگیریم، ولی باید در بازی‌های بعدی خوب امتیاز بگیریم.

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد اینکه فصل جاری برای او چطور گذشته است، اظهار داشت: امسال برای من سال خوبی نبود، چون زیاد مصدوم شدم. شاید سفرهای زیاد مرا خسته کرد، از طرفی من بازیکن سرعتی هستم و گاهی اوقات که استارت می‌زنم از ناحیه همیسترینگ دچار مصدومیت می‌شوم.

زبیدی در پاسخ به این پرسپولیس که «آیا می‌توان پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر دانست؟»، خاطرنشان کرد:‌ پرسپولیس حاشیه امنیت خوبی برای خودش ایجاد کرده و قهرمانی این تیم قطعی است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار