لیگ NBA|شکست تحقیرآمیز کلیولند در خانه/ جیمز: هر وقت بازی‌های ما از تلویزیون ملی پخش می‌شود، بد عمل می‌کنیم

لبران جیمز بعد از شکست سنگین و شرم‌آور تیمش مقابل هیوستون راکتس که از تلویزیون ملی آمریکا نیز پخش شد، گفت: حرفی برای گفتن ندارم.

، در دیدارهای صبح امروز (یکشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم کلیولند کاوالیرز در حضور ۲۰۵۶۲ تماشاگر سالن کوئیکن لونز با اختلاف ۳۲ امتیاز مغلوب میهمان خود هیوستون راکتس شد. کاوالیرز در ۴ کوارتر این بازی با نتایج ۳۲ بر ۲۰، ۳۳ بر ۱۹، ۳۲ بر ۳۰ و ۲۳ بر ۱۹ از راکتس شکست خورد.

لبران جیمز، فوق ستاره تیم کلیولند که در این بازی ۱۱ امتیاز، ۹ پاس گل و ۹ ریباند تیمش کسب کرد در پایان بازی نتوانست با چهره مردمی که برای تشویق او و تیمش به سالن آمده بودند، نگاه کند. او در حالی به رختکن رفت که از شدت خجالت، سرش کاملاً پایین بود. جیمز، کوارتر چهارم را روی نیمکت گذراند.

لبران جیمز بعد از این شکست سنگین و شرم آور  که از تلویزیون ملی آمریکا نیز پخش شد، گفت: حرفی برای گفتن ندارم. مسئولان باید از ادامه پخش بازی‌های تیم کلیولند در تلویزیون ملی در ادامه فصل خودداری کنند.

او در حالی که یک کلاه لبه دار بلند بیسبال، چشمهایش را پوشانده بود، ادامه داد: ما اصلاً خوب بازی نکردیم. در واقع هر موقع که بازی‌های ما از تلویزیون ملی پخش می‌شود، همین طور هستیم. حرف بیشتری برای گفتن ندارم.

کوین لاو، بازیکن تیم کلیولند که به دلیل مصدومیت حتی بازی تیم ستاره‌ها را نیز از دست داده است پیش از شروع بازی به خبرنگاران گفت: ۱۰ سال است که از مصدومیت دست رنج می‌برم چون هر بار زودتر از زمانی که پزشک توصیه کرده بود به میادین بازگشتم.

برخی رسانه‌های آمریکایی با طعنه به کوین لاو گفته بودند که بهتر است «شیر» بیشتری بخورد تا کمتر مصدوم شود!

دواین وِید، گارد رأس تیم کلیولند پس از این بازی از رکورد ۲۱۸۱۳ امتیاز «گری پیتون» گذشت و حالا سی و دومین بازیکن امتیازآور تاریخ لیگ است.

در دیگر بازی مهم امروز، تیم گلدن استیت وریرز در سالن پپسی سنتر شهر دنور مغلوب دنور ناگتس شد. کوین دورانت ۳۱ امتیاز برای وریرز و نیکولا یوکیچ ۱۹ امتیاز و ۹ ریباند برای ناگتس کسب کردند.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

شیکاگو ۱۰۳ – لس آنجلس کلیپرز ۱۱۳
میامی ۱۰۷ – دیترویت ۱۱۱
فیلادلفیا ۹۲ – ایندیانا ۱۰۰
واشنگتن ۱۱۵ – اورلاندو ۹۸
هیوستون ۱۲۰ – کلیولند ۸۸
گلدن استیت ۱۰۸ – دنور ۱۱۵
نیواورلینز ۱۰۷ – مینه سوتا ۱۱۸
یوتا ۱۲۰ – سان آنتونیو ۱۱۱

در پایان دیدارهای امروز، بوستون سلتیکس و تیم‌های تورونتو رپتورز صدرنشین اورلاندو مجیک و آتلانتا هاوکس و قعرنشینان کنفرانس شرق و تیم‌های گلدن استیت وریرز و هیوستون راکتس در صدر و دالاس موریکس و ساکرامنتو کینگز و در انتهای جدول کنفرانس غرب هستند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار