رنکینگ ماه فوریه پاراتکواندو اعلام شد

جدیدترین رنکینگ جهانی پاراتکواندو از سوی فدراسیون جهانی اعلام شده که بر اساس آن ۵ هوگوپوش کشورمان در میان برترین‌های جهان قرار گرفتند.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، فدراسیون جهانی تکواندو، رنکینگ ورزشکاران پاراتکواندوکار را در ماه «فوریه» ۲۰۱۸ اعلام کرد که براساس آن مهدی پوررهنما، سعید صادقیان‌پور، اصغر عزیزی، احمد نریمانی و محمود جعفرزاده در میان ۳ نفر برتر جهان قرار دارند.

در رنکینگ اعلامی از سوی فدراسیون جهانی، "سعید صادقیان‌پور" در وزن ۶۱- کیلوگرم (K۴۲) با ۲۴۲ امتیاز همچنان صدر جدول را در اختیار دارد، "سجاد جوانبخت" در این وزن و کلاس ۴۱ با ۶۶/۰۵ امتیاز در رده دهم قرار دارد.

"مهدی پوررهنما" در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴) با ۳۱۹ امتیاز با اختلاف ۱۹۰ امتیازی با نفر دوم جایگاه نخست جدول رده بندی را به خود اختصاص داده است. "محمود جعفرزاده" نیز که به تازگی در کلاس K۴۴ مبارزه می‌کند با ۱۲۳/۶۸ امتیاز در رده سوم جای گرفته است.

"اصغر عزیزی" پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۴) با ۱۸۰/۳۲ امتیاز در جایگاه دوم جدول رده‌بندی قرار دارد. "محسن عبدی" در این وزن جایگاه نوزدهم را در اختیار دارد. "حامد حق شناس" نیز در رده ۳۲ قرار دارد.

"محمدرضا شعبانی" در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۲) رده شانزدهم را به خود اختصاص داده است. "احمد نریمانی" هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۲) نیز با۱۷۴/۴۰ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفته است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار