رضاوند: حریفان ما پاداش‌های خوبی به بازیکنان‌شان می‌دهند

هافبک تیم فوتبال سایپا گفت: حمایت مالی باشگاه سایپا از بازیکنان هنوز کامل نیست و شرایط باید بهتر باشد تا بتوانیم در لیگ امسال رتبه خوبی به دست بیاوریم.

آرش رضاوند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص تساوی تیمش برابر پارس جنوبی اظهار داشت: سفر به جم برای ما خسته‌کننده بود، ولی با این حال بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. می‌توانستیم برند هم باشیم، ولی مساوی در جم هم برای ما بد نبود.

هافبک تیم فوتبال سایپا با اشاره به شانس این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا خاطر نشان کرد: ما نیم‌نگاهی به کسب سهمیه داریم، ولی نمی‌خواهیم روی این موضوع زوم کنیم تا تمرکزمان از بین برود. ما بازی به بازی جلو می‌رویم و می‌خواهیم در پایان فصل رتبه خوبی را به دست بیاوریم.

وی با اعلام اینکه مشکلات مالی بازیکنان سایپا هنوز برطرف نشده است، گفت: شرایط کمی بهتر شده ولی مشکلات مالی به صورت کامل برطرف نشده است. ما اگر می‌خواهیم سهمیه بگیریم طبیعتاً باید شرایط مالی‌مان هم تغییر کند. در حال حاضر حریفان ما پاداش‌های خوبی به بازیکنان‌شان می‌دهند و درصد زیادی از قراردادها را پرداخت کرده‌اند، اما وضعیت ما متفاوت با آنهاست. ما هم نیاز داریم تا از طرف باشگاه حمایت شویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار