اسپالتی: اینتر اعتماد به نفس خود را از دست داده‌ و دچار افت شخصیت شده‌ است

سرمربی نراتزوری معتقد است تیم تحت‌هدایتش در مسابقات اعتماد به نفس لازم را ندارد.

، لوچانو اسپالتی در پی تساوی یک بر یک خانگی شب گذشته (شنبه) شاگردانش برابر کروتونه در هفته بیست‌و‌سوم سری A ایتالیا که اکنون تیمش در هشت بازی اخیر در این رقابت‌ها بردی را کسب نکرده، گفت: قطعاً کمی نگرانی بابت نتایج اخیر وجود دارد چون حتی بعد از تغییرات پیشرفت زیادی در تیم نمی‌بینیم. ما نمی‌توانیم کلاه‌های خود را بالا بیندازیم. باید تلاش کنیم تا به یقین برسیم که چطور می‌شود پیشرفت کنیم.

وی افزود: تیم دچار مشکلاتی است چون در چند بازی اخیر نتوانسته‌ایم بردی کسب کنیم و در کنارش هم نتوانسته‌ایم بازی روانی را از خود ارائه دهیم. گل کروتونه هم شانسی به ثمر رسید، اما ما در خط حمله دقت لازم را نداشتیم و در نبردهای تن به تن هم قدرت لازم را نداشتیم.

سرمربی اینتر در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: چند بازیکن ما هم که می‌توانستند تفاوت را رقم بزنند، در این دیدار کمتر از حد انتظار ظاهر شدند. ما در جریان تمرینات خیلی خوب کار می‌کنیم، اما در بازی‌ها فاقد اعتماد به نفس لازم برای کسب نتایج مدنظرمان هستیم. ما اعتماد به نفس خود را از دست داده‌ایم و دچار افت شخصیت شده‌ایم.

اسپالتی در ادامه خاطرنشان کرد: تیم اکنون به نوعی دچار حسی منفی شده است. ما در شرایط سختی هستیم، اما باید منطقی باشیم و مسیر درست را به بازیکنان نشان دهیم و امیدوار باشیم که آنها هم این مسیر را به رسمیت بشناسند.

وی همچنین در مورد صحنه‌ای که به هنگام تعویض بروزوویچ به وجود آمد و این بازیکن که از تعویضش عصبانی بود ضرباتی به اقلام موجود در کنار نیمکت زد، گفت: این برای من اتفاقی عادی است و این واکنشی از سوی بروزوویچ بود. او از اینکه اوضاع طبق برنامه برای تیم پیش نمی‌رود عصبانی بود، اما این موضوعی نیست که بخواهم به آن توجه کنم.

اینتر در حال حاضر با ۴۵ امتیاز در رده چهارم جدول رده‌بندی سری A ایتالیاست و با ناپولی صدرنشین ۱۲ امتیاز اختلاف دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار