حق‌وردی: موقعیت‌های ما گل می‌شد الان تیم سوم جدول بودیم

مدافع تیم فوتبال پیکان مدعی است، اگر موقعیت‌های این تیم گل می‌شد در حال حاضر شاگردان مجید جلالی تیم سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر بودند.

حجت حق‌وردی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد عدم پیروزی پیکان در ۱۰ بازی اخیر اظهار داشت: وقتی تیمی برنده نمی‌شود طبیعتاً مشکلاتی وجود دارد. بازیکنان و کادر فنی پیکان بابت این شرایط تحت فشار هستند، ولی ما از لحاظ فنی مشکل خاصی نداریم. مشکل اصلی تیم ما به مسائل روحی و روانی مربوط می‌شود که روی عملکردمان تأثیر گذاشته است.

وی در ادامه افزود: یکی از مهم‌ترین دلایلی که برنده نمی‌شویم از دست دادن فرصت‌های گل است. ما خوب ایجاد موقعیت می‌کنیم، ولی از آنها بهره لازم را نمی‌بریم. در دو بازی مهم برابر پارس جنوبی و نفت تهران هم دو پنالتی از دست دادیم. اگر این همه موقعیت تبدیل به گل می‌شد الان تیم سوم جدول بودیم. وقتی توپ‌ها گل نمی‌شود فشار روی تیم بیشتر می‌شود، ولی این شرایط تغییر خواهد کرد.

مدافع تیم فوتبال پیکان در پایان خاطرنشان کرد: کادر فنی بعد از بازی با نفت با ما صحبت کرد و تا حدودی فشار از روی تیم برداشته شد. ما همین الان هم جایگاه بدی نداریم و یک بازی عقب‌افتاده هم داریم. ما با یک برد می‌توانیم شرایط را تغییر بدهیم و پتانسیل این را داریم که دوباره نتایج خوبی بگیریم. ما حتی زمانی هم که شش برد پیاپی به دست آوردیم، این‌طور خوب بازی نمی‌کردیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار