کعبی: داور سر تیم ما را برید؛ او برنده بازی سپیدرود - استقلال خوزستان است!

کاپیتان تیم فوتبال سپیدرود رشت اعتقاد دارد که داور بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان سر سرخپوشان گیلانی را بریده است.

حسین کعبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد بازی تیمش برابر استقلال خوزستان گفت: متأسفانه ما از دقیقه ۳۰ ده نفره شدیم و این موضوع کارمان را سخت کرد، ولی با این حال فوق‌العاده بازی کردیم. ما یک پنالتی از دست دادیم و چند فرصت مناسب را هم تبدیل به گل نکردیم. پنالتی استقلال خوزستان و اخراج میثم تهی‌دست تصمیم درستی بود که آقای حیدری گرفت، اما در دقیقه ۸۸ یک پنالتی مسلم برای تیم ما گرفته نشد.

مدافع - هافبک  تیم فوتبال سپیدرود رشت ادامه داد: من برای آقای حیدری احترام خاصی قائل هستم و ایشان انسان شریفی است، اما سر تیم ما در این بازی بریده شد و من داور را برنده این بازی می‌دانم! اگر سه امتیاز را می‌گرفتیم سه امتیاز با استقلال خوزستان و دو امتیاز با سپاهان فاصله می‌گرفتیم، ولی این مساوی به ضررمان تمام شد. در این بازی شش امتیازی سر سپیدرود بریده شد. همین امتیازهایی که از ما گرفته می‌شود ممکن است برای سپیدرود گران تمام شود.

وی در واکنش به اعتراضی‌های علی کریمی به داوری و همچنین انتقاد شدید او از مسئولان فدراسیون فوتبال تأکید کرد: کریمی تحت فشار است و آبرویش را گرو گذاشته است. مردم توقع دارند سپیدرود بماند و کریمی هم در این تیم مسئولیت دارد. البته من برای شما می‌نویسم که در لیگ برتر می‌مانیم، ولی داوری‌ها هم باید منصفانه باشد.

کعبی در پایان اظهار داشت: الان حتی فوتبال درجه چندم هم ویدئوچک دارند، ولی ما چنین امکاناتی را نداریم. چرا نباید از این سیستم استفاده کنیم؟ شما می‌بینید که رضا مهاجری سرمربی پدیده که تا الان صدایش بابت اشتباهات داوری در نیامده بود در نهایت اعتراض کرد. نباید حق تیم‌ها به راحتی خورده شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار