آلگری: نباید به ساسولو فضا بدهیم

سرمربی یوونتوس جدال تیم پرمصدومش مقابل ساسولو را دشوار می‌داند.

، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ساسولو در سری A از تیمی پرمصدوم و رقابتی دشوار سخن گفت.

 او اظهاراتش را این‌گونه شروع کرد: بعید است داگلاس کاستا مصدوم بازی کند اما شرایط او را بررسی خواهیم کرد. برناردسکی شانس بیشتری برای بازی دارد چون مصدومیتش  یک ضرب‌دیدگی مختصر است. اگر هر ۲ بازیکن  قادر به بازی نباشند، مجبوریم تغییراتی را اعمال کنیم و با یک هافبک بیشتر بازی کنیم یا از حضور استورارو، لیخشتاینر یا  ساندرو در خط حمله بهره ببریم. ایگواین همواره برای ما  حیاتی بوده است و بسیار خوب ظاهر می‌شود اما حتی می‌تواند بهتر هم باشد. مارکیزیو شرایط خوبی دارد و به بازی کردن نیازمند است. از آخرین بازی او برای تیم یک ماه می گذرد.

 او در ادامه تاکید کرد:  ساندرو نیازمند پبشرفت بیش‌تر در زمینه مدیریت انرژی و بازی خودش است. روگانی در این تیم قدرتمند  فرصا زیادی برای بازی کردن ندارد. او تاکنون در ۱۴  بازی به میدان رفته و  کنار رومانیولی، آینده دفاع فوتبال ایتالیاست. نباید هیچ لغزشی داشته باشیم. همه چیز در دیدارهای پایانی فصل تعیین می‌شود؛ درست زمانی که با رقبای مستقیم خودمان دیدار می‌کنیم. از ابتدا حمله خواهیم کرد. ساسولو بازیکنانی با توانایی فنی بالا  دارد و با خرید باباکار در خط حمله عنصر قدرت بدنی را هم به تکنیک در خط حمله اضافه کرده است. رقیب ما اخیرا رم را متوقف کرده و اینتر را شکست داده است پس نباید به آن‌ها کوچک‌ترین فضایی بدهیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار