سومین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار شد

نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک ظهر امروز برگزار و در خاتمه طی مراسمی از اعضای سابق هیئت اجرایی کمیته(۱۳۹۲ الی ۱۳۹۶) با اهدا لوح تقدیر و یادبود، تجلیل به عمل آمد.

و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در نشست امروز هیئت اجرایی با اجماع کامل شاهرخ شهنازی دبیرکل، به عنوان سخنگوی کمیته ملی المپیک و هیئت اجرایی انتخاب شد.

شاهرخ شهنازی در خصوص نشست امروز ابراز داشت: نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز با ریاست جناب صالحی امیری برگزار و در خاتمه طی مراسمی  به پاس قدرشناسی با اهدا لوح از زحمات و تلاش‌های اعضای سابق هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک تقدیر و تشکر بعمل آمد چرا که این عزیزان به نوبه خود در مدت زمان حضورشان در هیئت اجرایی کمیته، زحمات زیادی را متقبل شده‌اند.

سخنگوی هیئت اجرایی و کمیته ملی المپیک بیان داشت: همچنین مقرر شد روسای فدراسیون‌ها طی برنامه ریزی به عمل آمده، نشست‌هایی را با مسئولین کمیته داشته و ضمن ارائه برنامه‌های خود برای سال ۹۷ و تعیین بودجه، برنامه‌های بلند مدت خود را برای دیگر بازی‌های قاره ای و جهانی سالهای آینده، از جمله المپیک ۲۰۲۰ ارائه دهند.

دبیر کل کمیته ملی المپیک خاطر نشان کرد: همچنین موضوع بعدی که مورد بررسی قرار گرفت استفاده از ظرفیت‌های اجرایی مدیران ارشد دولتی برای کمک و حمایت از فدراسیون‌ها در رابطه با اجرای برنامه ها و فعالیت های کمیته ملی المپیک می باشد که در واقع هدف ما حمایت نهادها و دستگاه های مختلف کشور از ورزش می باشد.

شاهرخ شهنازی در خاتمه تصریح کرد: از جمله مباحث دیگر مطرح شده در نشست امروز هیئت اجرایی، فعال کردن و راه اندازی کمیسیون‌های مختلف کمیته ملی المپیک می باشد که نقش مهم مشورتی برای هیئت اجرایی دارند و مقرر شد تا اعضای هیئت اجرایی اگر پیشنهادات و نقطه نظراتی در این خصوص دارند در نشست بعدی ارائه دهند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار