گرشاسبی: به تاج گفتم زمان مناسبی برای دعوت برانکو به کمیته اخلاق نیست/ به کسی اجازه نمی‌دهیم برای ما حاشیه‌سازی کند

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: مورد اوکراینی‌ها مسئله‌ای نبود که نیاز باشد کمیته اخلاق به آن ورود پیدا کند و برانکو هم به این کمیته دعوت شود.

حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد احضار برانکو ایوانکوویچ به کمیته اخلاق آن هم در شرایطی که پرسپولیس در مقطع حساسی از فصل قرار دارد، اظهار داشت: دلیل دعوت برانکو به کمیته اخلاق بر می‌گردد به جذب دو بازیکن اوکراینی که فصل پیش به پرسپولیس آمدند و اتفاقاً خودمان هم در این زمینه به کمیته اخلاق رفتیم. اخیراً هم دعوت‌نامه‌ای در این زمینه برای برانکو به باشگاه رسید و حتی من به تاج گفتم الان زمان مناسبی برای دعوت برانکو نبود. با این حال مشکل خاصی نیست و برانکو در زمان مقرر به کمیته اخلاق می‌رود.

هر سنگ بزرگی هم بیاندازند نمی‌توانند مانع موفقیت پرسپولیس شوند
وی در واکنش به این موضوع که در هفته‌های اخیر مدام برای پرسپولیس حواشی ایجاد می‌شود و هواداران از این موضوع دلخورند، یادآور شد: فاصله ما با رقبا آن قدر زیاد است که با ایجاد حواشی هم نمی‌توانند آن را کم کنند. اطمینان داشته باشید این فاصله بیشتر هم خواهد شد. به نوعی حاشیه‌سازان هر کار کنند نمی‌توانند مانع پیشرفت تیم شوند و هر سنگی می‌اندازند هر چقدر هم بزرگ باشد نمی‌تواند مانعی برای پرسپولیس باشد.

مسئله اوکراینی‌ها موردی نبود که کمیته اخلاق به آن ورود کند
«چه مسئله‌ای پیرامون بازیکنان اوکراینی وجود داشت که باعث شده حتی برانکو هم به کمیته اخلاق احضار شود؟»، گرشاسبی در پاسخ به این پرسش تصریح کرد: مشکلی خاصی نیست. همان‌طور که گفتم پیش از این هم خودمان به کمیته اخلاق رفتیم. ضمن اینکه افراد دیگری هم که در باشگاه مسئولیت داشتند و از این انتقال مطلع بودند هم به کمیته اخلاق رفتند و به سؤالات پاسخ دادند. فقط مانده بود برانکو که او هم به‌زودی به کمیته اخلاق خواهد رفت و به سؤالات پاسخ می‌دهد. هر چند که مشکل خاصی نیست. به نظر من این قضیه، موردی نبود که کمیته اخلاق بخواهد ورود کند، اما الان هم که ورود کرده مشکل خاصی نیست.

به کسی اجازه نمی‌دهیم برای تیم حاشیه درست کند
گرشاسبی درباره حضور غیرمنتظره برخی از بازیکنان پرسپولیس در منزل حسین هدایتی و گرفتن پاداش آن هم در شرایطی که باشگاه پرسپولیس پرداختی‌ها و پاداش‌های لازم را برای آنها فراهم آورده بود، خاطرنشان کرد: مطمئن باشید ما مراقب هم مسائل بوده و هستیم و اجازه نمی‌دهیم حواشی برای تیم به وجود بیاید. تیم بزرگ همیشه خواشی زیادی هم پیرامونش وجود دارد و وظیفه ما هم این است که اجازه ندهیم این مسائل به تیم ضربه بزند در کنار این موضوع به کسی هم اجازه نمی‌دهیم برای تیم حاشیه ایجاد کند.

بیشتر بخوانید:

برانکو: نمی‌دانم چرا احضار شده‌ام اما فردا به کمیته اخلاق می‌روم

باید دلیل حضور بازیکنان در منزل هدایتی را بفهمیم
وی در واکنش به این پرسش که «آیا بازیکنانی که به منزل هدایتی رفتند به کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس دعوت خواهند شد یا نه؟»، گفت: این موضوع در حال بررسی است تا دلیل آن مشخص شود. باید بفهمیم که دلیل این اقدام بازیکنان چه بوده است، چرا که نمی‌خواهیم برای تیم حاشیه درست شود و توان این را هم داریم که اجازه ندهیم فردی برای تیم حاشیه درست کند.

تیم برای کسب موفقیت بین‌المللی آماده است
سرپرست باشگاه پرسپولیس با تأکید بر اینکه این تیم آماده حضور در لیگ قهرمانان آسیا و میزبانی از حریفان آسیایی‌اش است، اضافه کرد: خوشبختانه تیم از نظر فنی در شرایط ایده‌آلی به سر می‌برد و ما هم به دنبال این هستیم که آنها را از نظر روحی و روانی آماده کرده و به نوعی بستر را برای موفقیت تیم در میادین بین‌المللی آماده کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار