والورده: انتظار سورپرایز زیادی از اسپانیول ندارم/ در مورد استفاده از دمبله محتاطانه عمل خواهیم کرد

سرمربی بارسلونا می‌گوید انتظار سورپرایز زیادی از اسپانیول ندارد و شاگردانش برای برد به خانه این تیم می‌روند.

، ارنستو والورده که شاگردانش اخیراً در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۲ بر یک از سد اسپانیول گذشتند و به دور بعد رقابت‌ها صعود کردند، در آستانه دیدار فردا شب (یکشنبه) مجدد دو تیم این بار در هفته بیست‌ودوم لالیگا گفت: ما اخیراً در دو بازی رفت و برگشتی در جام حذفی با اسپانیول مصاف کردیم، از این‌رو انتظار سورپرایز زیادی را در تقابل دو تیم ندارم. اسپانیول سعی خواهد کرد تا فردا کاری (پیروزی یک بر صفر) که در بازی رفت در جام حذفی کرد را تکرار کند.

وی در ادامه اظهار داشت: هدف ما پیروزی در این دیدار است چون هنوز راه زیادی تا پایان لیگ باقی مانده است و رسیدن به قهرمانی کار دشواری است. بازیکنان اسپانیول به لحاظ فیزیکی قدرتمند هستند و قطعاً ما را تحت‌فشار قرار خواهند داد، اما برای این بازی آماده هستیم.

والورده همچنین در مورد مدافع کلمبیایی‌اش هم خاطرنشان کرد: یری‌مینا ممکن است فردا یا در دیدار بعدی بازی کند. او با شرایط تیم وفق پیدا کرده، اما تا به این لحظه ترجیحم این است که از پیکه و اومتیتی در قلب خط دفاعی برابر اسپانیول استفاده کنم.

وی در پایان راجع به مهاجم جوان تیمش که به تازگی با پشت‌سر گذاشتن مصدومیت به تمرینات بازگشت، گفت: سعی می‌کنیم در مورد استفاده از دمبله محتاطانه عمل کنیم. باید ببینیم که او چه موقع آماده بازی خواهد بود. ترجیح می‌دهم در این مورد ریسکی نکنم.

سرمربی بارسلونا در خصوص هافبک بازیساز تیمش هم یادآور شد: ممکن است اینیستا فردا از ابتدا در ترکیب قرار نگیرد، نه به خاطر اینکه این بازی سختی است، بلکه به خاطر تعدادی بازی‌هایی که او اخیراً انجام داده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار