تاج: استادیوم‌های بزرگ کشور مکانیزه می‌شوند/ گیت‌های جدید را در اختیار ورزشگاه آزادی قرار دادیم

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: طبق قول وزیر ورزش و جوانان ورزشگاه‌های بزرگ کشور مکانیزه خواهند شد.

، مهدی تاج در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در خصوص جلسه مسعود سلطانی‌فر با عوامل پلیس تهران در ارتباط با امنیت ورزشگاه‌ها، گفت: جلسه بسیار خوبی برگزار شد. پلیس نیز در این جلسه درخواست‌هایی نظیر مکانیزه شدن ورزشگاه آزادی را مطرح کرد که با قول مساعد آقای سلطانی‌فر در خصوص مکانیزه شدن ورزشگاه‌های بزرگ کشور همراه شد.

رئیس فدراسیون فوتبال با تأکید بر این نکته که بدون حضور و همکاری پلیس برگزاری مسابقات فوتبال امکان‌پذیر نیست، افزود: گیت‌های خریداری شده که پیش از این برای بازی‌های کشورهای اسلامی مورد استفاده قرار گرفته بود در اختیار فدراسیون فوتبال قرار گرفت و هم‌اکنون در اختیار ورزشگاه آزادی قرار گرفته است. وزیر ورزش در این نشست با اشاره به تعدد ورزشگاه‌های بزرگ در کشور، مکانیزه شدن چهار تا پنج استادیوم را که بازی‌های لیگ برتر در آنها برگزار می‌شوند، مورد توجه قرار داد.

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین از قول کریمی، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در خصوص راه‌اندازی هرچه سریع‌تر سکوی سی‌وششم استادیوم آزادی برای دربی پیش رو خبر داد و یادآور شد: در این نشست راجع به کانون هواداران باشگاه‌ها هم صحبت‌هایی انجام و قرار شد با همکاری معاونت اطلاعات و عملیات نیروی انتظامی برنامه‌ریزی خاصی طبق اساس‌نامه کانون هواداران توسط سازمان لیگ و این مجموعه انجام شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار