پیشنهاد کیهانی برای برگزاری مسابقات دوومیدانی جام باشگاه‌های آسیا

رئیس فدراسیون دوومیدانی پیشنهاد برگزاری رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا را مطرح شد.

و به نقل از سایت فدراسیون دو و میدانی، در جریان برگزاری هشتمین دوره رقابت های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا، ضیافتی به میزبانی مجید کیهانی، رئیس فدراسیونو با حضور «دهلان الحمد» رئیس کنفدراسیون آسیا و هیئت همراه آسیایی، برخی از روسای فدراسیون‌های دو و میدانی آسیا و اعضای هیئت برگزاری مسابقات برگزار شد.

در این نشست الحمد از زحمات کیهانی و کمیته برگزاری این دوره از مسابقات به واسطه برگزاری خوب و شایسته قدردانی کرد. کیهانی نیز از الحمد و همراهان کمیته‌های آسیایی به واسطه حسن اعتماد به فدراسیون ایران برای میزبانی و برگزاری هشتمین دوره مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا تقدیر و تشکر به عمل آورد.

در این نشست صمیمانه درخصوص پیشنهاد کیهانی برای برگزاری مسابقات جام باشگاه‌های آسیا با حضور تیم های باشگاهی غرب و شرق آسیا به جای برگزاری رقابت‌های جایزه بزرگ بحث و بررسی شد. رئیس فدراسیون دوومیدانی پیرامون این موضوع به مشکلات و معضلات برگزاری مسابقات باشگاهی کشور و عدم حمایت باشگاه‌ها و حضور آنها در رقابت های آسیایی پرداخت و از دهلان الحمد خواست تا این در خصوص این پیشنهاد به منظور حمایت از باشگاهای داخلی مورد بررسی بیشتر قرار گیرد.

این پیشنهاد کیهانی از سوی اعضای حاضر و همتایان آسیایی تایید شد و مورد حمایت نیز قرار گرفت و الحمد نیز در خصوص اجرای پیشنهاد کیهانی نسبت به برگزاری مسابقات جام باشگاه های آسیا ابراز خرسندی و رضایت کرد و مقرر شد این موضوع در کنفدراسیون آسیا پس از بررسی به تصویب برسد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار