توتی: هنگام بازنشستگی تحت‌تأثیر احساسات قرار گرفته بودم

اسطوره باشگاه رم گفت: وقتی دوران حرفه‌ای شما به پایان می‌رسد همیشه تحت‌تأثیر احساسات قرار می‌گیرید.

، فرانچسکو توتی که در ماه مِی ۲۰۱۷ در ورزشگاه المپیکوی شهر رم در سن ۴۰ سالگی کفش‌هایش را آویزان کرد، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «مَچ تی‌وی» گفت: بهترین پیام‌هایی که پس از بازنشستگی‌ام دریافت کردم از جانب خانواده‌ام یعنی فرزندانم، همسرم و والدینم بود.

وی افزود: وقتی دوران حرفه‌ای شما به پایان می‌رسد همیشه تحت‌تأثیر احساسات قرار می‌گیرید و کنار آمدن با آن دشوار است. من پیراهن رم را برای ۲۵ سال به تن داشتم و روزی که می‌خواستم خداحافظی کنم روز خیلی سختی بود، اما بابت کارهایی که در طول این سال‌ها برای رم انجام داد، خوشحالم.

اسطوره باشگاه رم و فوتبال ایتالیا در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: خودم را یک ستاره نمی‌بینم. حس می‌کنم من هم یکی مثل همه هستم. در زمین هم همیشه سعی کردم با روشی بازی کنم که هم برای خودم و هم برای هواداران جالب باشد. همیشه سعی کردم بهترین عملکردم را برای رم انجام دهم.

توتی تأکید کرد: من بازیکن رم بودم، اهل همین شهر هستم و بازی با پیراهن رم در طول دوران حرفه‌ای‌ام مسئولیت بزرگی بود و خوشحالم که هواداران رم قدردان من هستند.  

هافبک پیشین تیم ملی ایتالیا همچنین با اشاره به قهرمانی آتزوری در مسابقات جام جهانی ۲۰۰۶ گفت: قهرمانی در جام جهانی رویای هر بازیکنی است. این مهمترین جامی است که یک بازیکن می‌تواند به دست بیاورد و من خوش‌شانس بودم که به این عنوان رسیدم.

توتی در پایان در پاسخ به این پرسش که «ترجیح می‌دهید در دربی گلزنی کنید یا با همسرتان شام بخورید؟»، خاطرنشان کرد: خوردن شام با همسرم لذت‌بخش‌تر است، اگر شامی رمانتیک باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار