صالح: از این به بعد باید بدشانسی را هم شکست بدهیم

مربی تیم فوتبال پیکان تهران اعتقاد دارد که بدشانسی یکی از عوامل اصلی ناکامی این تیم در دستیابی به پیروزی در دیدارهای اخیر بوده است.

مجید صالح در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد تساوی و شکست‌های پیکان در ۱۰ بازی اخیر گفت: ما در بعضی از بازی‌ها واقعاً بدشانس بودیم. در دو مسابقه بازی با تساوی جلو می‌رفت که ما پنالتی از دست دادیم. در این ۱۰ بازی باید بیشتر امتیاز می‌گرفتیم، ولی این اتفاق رخ نداد. ما از این به بعد باید بدشانسی را هم شکست بدهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «کادر فنی پیکان در عملکرد این تیم چقدر مقصر است؟»، تأکید کرد: به‌هرحال کادر فنی باید مشکلات را ریشه‌یابی کند و ما سعی می‌کنیم برای هر بازی تفکرات و برنامه‌ای خاص داشته باشیم. ما این کارها را انجام می‌دهیم، ولی خیلی چیزها دست به دست هم می‌دهد تا یک تیم نتیجه نگیرد.

مربی تیم فوتبال پیکان تهران همچنین تصریح کرد: در این بین کیفیت بازیکنان هم مهم است. اگر شما می‌بینید پرسپولیس کیفیت بالایی دارد به خاطر این است که بازیکنانش سه سال است که در کنار هم بازی می‌کنند و کاملاً هماهنگ هستند. البته کادر فنی پیکان هم باید اشکالات تیم را برطرف و تیم را منسجم‌تر از قبل به میدان بفرستد.

صالح در واکنش به ادعای مسئولان نفت تهران که گفته بودند یکی از مربیان پیکان با بازیکن این تیم تماس گرفته بود تا ترکیب نفت را بگیرد، اظهار داشت: الان نیم ساعت قبل از بازی ترکیب تیم‌ها مشخص است و این موضوع چندان مهم نیست. من زیاد در جریان این موضوع نیستم و نمی‌توانم پاسخگوی ادعای نفتی‌ها باشم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار