حواشی انتخابات فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

مجمع انتخاباتی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام صبح امروز شنبه برگزار شد و در پایان ناصر پورعلی‌فرد با ۲۲ رای برای ۴ سال به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.

خبرنگار ورزشی ، مجمع انتخاباتی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام صبح امروز شنبه برگزار شد و در پایان ناصر پورعلی‌فرد با ۲۲ رای برای ۴ سال به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.  مجمع فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خالی از حاشیه نبود که از مهمترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. 

* داوود بهرامی یکی از کاندیداهای ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در حالی که طبق حروف الفبا باید به عنوان نخستین کاندیدا به سخنرانی می‌پرداخت، اما در مجمع حضور نداشت. بهرامی بعد از گذشت یک ساعت از مجمع و در حالی که آخرین کاندیدا در حال صحبت بود، وارد مجمع شد و غلامرضا شعبانی بهار به خاطر اینکه حقی از او ضایع نشود اجازه سخنرانی به او داد. 

* با وجود اینکه شعبانی بهار قبل از آغاز سخنرانی کاندیداها از آنها خواسته بود اگر قصد حمایت از کاندیداهای دیگر را دارد نمی‌توانند سخنرانی کنند و باید در ابتدای صحبت خود این مساله را اعلام کنند اما مهدی گودرزی و مهدی یداللهی با وجود سخنرانی و استفاده از زمان خود به نفع عبدالمهدی نصیرزاده قصد انصراف داشتند که شعبانی بهار اعلام کرد اسم آنها از لیست خارج نخواهد شد چرا که از مدت زمان سخنرانی خود استفاده کردند. 

* در هنگام رای‌گیری شعبانی بهار جای دو نفر از روسای هیئت‌ها را تغییر داد که این مساله حاشیه‌ساز شد، بعد از جابه‌جایی این دو نفر نیز شعبانی‌بهار میان آنها یکی دیگر از روسای هیئت‌ها را قرار داد تا این دو رئیس هیئت با هم صحبت نکنند. مساله‌ای که با اعتراض یکی از آنها مواجه شد و او به شعبانی بهار اعلام کرد حتی با وجودی که معاون وزیر است حق چنین برخوردی را با او ندارد. 

* بعد از برتری پورعلی‌فرد در انتخابات شاهد شادی‌های غیرطبیعی از برخی از روسای هیئت‌ها و افراد متفرقه بودیم به طوری که کاملا نظم جلسه برهم خورد و ادامه آن غیرممکن شد. برخلاف مجامع گذشته مجمع فدراسیون بدنسازی در پایان جلسه رئیس مجمع هیچ صحبتی انجام نداد و حتی از اعضای مجمع در خصوص انتخاب دبیر و نایب‌رئیس فدراسیون سوالی نپرسید، علت این موضوع نیز برهم خوردن نظم جلسه و ترک کردن مجمع از سوی برخی از روسای هیئت‌ها بود. 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار