آخرین وضعیت کمال کامیابی‌نیا از زبان فیزیوتراپ پرسپولیس

فیزیوتراپ تیم فوتبال پرسپولیس آخرین وضعیت کمال کامیابی‌نیا را تشریح کرد.

و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام فیزیوتراپ تیم پرسپولیس، کمال کامیابی‌نیا که دیگر در بین بازیکنان مصدوم پرسپولیس قرار ندارد روز دوشنبه توسط پزشک جراح معاینه می‌شود تا شرایطش برای بازگشت به میادین از جهت مسائل پزشکی بررسی شود.

میثم علیپور، فیزیوتراپ تیم پرسپولیس در این ارتباط گفت: همان‌طور که آقای برانکو ایوانکوویچ در مصاحبه خود گفت خوشبختانه همه بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند. در حال حاضر مصدوم نداریم و کمال کامیابی‌نیا هم تمرینات را کامل و بدون محافظ دنبال می‌کند.

وی ادامه داد: او روز دوشنبه توسط جراح متخصص خود تحت معاینه قرار می‌گیرد تا شرایطش برای بازگشت به میدان مسابقات از نظر پزشکی معلوم شود. مشکل او می‌توانست خیلی جدی‌تر باشد، ولی خوشبختانه این‌طور نشد. البته او روی تقویت عضلات خود به ویژه در این ناحیه هم کار می‌کند. کمال در این مدت خیلی پیگیر بود و این مسئله به بهبود سریع‌ترش کمک کرده است. طبیعی است که کامیابی‌نیا هم مثل هر بازیکنی که دوران مصدومیت را پشت سر می‌گذارد تا مدتی نگرانی بابت بازگشت آسیب‌دیدگی داشته باشد.

فیزیوتراپ پرسپولیس همچنین درباره مسئله پیش آمده برای امیری و محرمی تصریح کرد: خوشبختانه این دو نفر مشکلی ندارند و برخوردی که از ناحیه سر برای‌شان پیش آمد، هیچ عارضه‌ای نداشت و بدون مشکل تمرینات را دنبال خواهند کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار