یک ایتالیایی دیگر گزینه جانشینی کونته در چلسی شد

رسانه‌های ایتالیایی درباره انتخاب شدن یک سرمربی دیگر از این کشور برای هدایت آبی‌پوشان لندن در صورت برکناری سرمربی فعلی این تیم گمانه‌زنی می‌کنند.

و به نقل از نشریه گاتزتا دلواسپورت، باشگاه چلسی مائوریتزیو ساری، سرمربی تیم فوتبال ناپولی را به عنوان جانشین آنتونیو کونته در نظر گرفته و حتی آماده است که غرامت فسخ قرارداد او را با تیم جنوب ایتالیا بپردازد.

مدتی است که شایعاتی در خصوص احتمال برکناری آنتونیو کونته از هدایت چلسی شنیده می‌شود و با بروز اختلاف میان وی و مدیر اجرایی باشگاه این احتمال قوت گرفته است.

در همین راستا، گاتزتا مدعی شده است که رومن آبراموویچ، مالک باشگاه چلسی شیفته سبک بازی تیم‌های تحت هدایت ساری شده و برای فصل آینده قصد دارد او را به استمفوردبریج ببرد.

ناپولی تحت هدایت ساری در این فصل سری A با کسب ۱۸ امتیاز پیشتاز کورس قهرمانی است و تنها یک بار تن به شکست داده و در سه بازی دیگرش مساوی کرده است. با این حال چیزی که بیش از همه سبب شده ساری تحت تحسین قرار بگیرد، سبک هجومی و زیبای بازی تیم اوست که حتی شخصی مانند پپ گواردیولا را وادار به تمجید از همتای ایتالیایی‌اش کرده است.

کونته با چلسی ۱۸ ماه دیگر قرارداد دارد اما گفته می‌شود که احتمال برکناری او در پایان فصل جاری زیاد است. در قرارداد ساری با ناپولی هم بندی وجود دارد که به او اجازه می‌دهد در ازای پرداخت ۸ میلیون یورو تا پایان ماه می سال آینده قراردادش را با این تیم فسخ کند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار