نصیرزاده: با محرومیت تراکتورسازی، گسترش فولاد را هم محروم کردند/ دربی تبریز یک بازی رسمی دوستانه است

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد می‌گوید که با محرومیت تراکتورسازی، آبی‌پوشان تبریزی هم ضرر کردند.

هوشنگ نصیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره محرومیت تراکتورسازی از برگزاری بازی خارج از استان در دیدار مقابل گسترش فولاد، اظهار داشت: با محرومیت تراکتورسازی ما را هم محروم می‌کنند، یعنی این محرومیت برای دو تیم است. بازی مقابل تراکتورسازی برای گسترش فولاد هم یک بازی خانگی تلقی می‌شد، اما وقتی بازی را به یک شهر و استان دیگر منتقل می‌کنند، خود به خود یک هزینه‌ مضاعف هم به ما تحمیل می‌شود.

وی افزود: هزینه‌های مربوط به این بازی هم به باشگاه تراکتورسازی و هم به باشگاه گسترش فولاد تحمیل شده، اما به‌هرحال مقررات است و به این تصمیم احترام می‌گذاریم. بازی‌های گسترش فولاد با تراکتورسازی همیشه یک بازی خانگی و دوستانه است. آذری‌ها یک شعاری دارند که می‌گویند بین تیم‌های آذری هیچ فرقی وجود ندارد. بازی با تراکتورسازی برای ما همیشه یک بازی «رسمی دوستانه» است.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد در پاسخ به این پرسش که «به نظر می‌رسد گسترش فولاد بیشتر از تراکتورسازی از این رأی متضرر شده، چون آنها تخلفی نکردند، اما باید در خارج از تبریز به میدان بروند»، تصریح کرد: مهم نیست، درست است که هر دو تیم هم از این رأی محروم می‌شوند، اما همان‌طور که گفتم به قانون احترام می‌گذاریم. تماشاگرانی که در دربی تبریز به ورزشگاه می‌آمدند حضورشان به نفع دو تیم بود، اما حالا مجبوریم در جایی که تعیین می‌کنند بازی کنیم. فکر می‌کنم اگر بازی در شهرهای همجوار مانند ارومیه یا هرجای دیگری بازی، خیلی بهتر است. تماشاگران همیشه باید در ورزشگاه باشند، چون فوتبال بدون تماشاگر معنا نمی‌دهد.

نصیرزاده با اشاره به روند تیم گسترش فولاد در هفته‌های گذشته و چهار تساوی متوالی برای شاگردان فیروز کریمی، یادآور شد: ما در این هفته‌ها با تیم‌هایی روبه‌رو می‌شویم که به حالت انتحاری بازی می‌کنند. بازی با تیم‌های پایین جدول بسیار سخت شده است، چون آنها نه برای مساوی و نه برای باخت می‌آیند؛ بلکه می‌آیند که ببرند. مساوی‌های‌ ما با این تیم‌ها بود. به‌جز بازی با پرسپولیس که بدشانسی آوردیم، در بقیه بازی‌ها همین که نباختیم کافی است.

وی همچنین در پایان از پیوستن یک مهاجم ایرانی به گسترش فولاد در هفته جاری خبر داد و گفت: این هفته در مورد جذب بازیکن تصمیم می‌گیریم. قرار است یک مهاجم به درخواست آقای کریمی به تیم اضافه شود. این بازیکن ایرانی خواهد بود، چون نمی‌توانیم بازیکن خارجی بگیریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار