شعبانی‌بهار: مجمع فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام هیچ مشکل و حاشیه‌ای نداشت

معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت:‌ توصیه من به دوستان و فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام این است که از تمام ظرفیت‌ هیئت‌ها، ورزشکاران و مربیان و پیشکسوتان این رشته استفاده کنند.

خبرنگار ورزشی ، غلامرضا شعبانی‌بهار پس از پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اظهار داشت: همانطور که ملاحظه کردید شاهد انتخاباتی نزدیک بودیم که در آن مشارکت حداکثری نیز صورت گرفت و در نهایت پورعلی‌فرد با کسب ۲۲ رای برای مدت ۴ سال ریاست این فدراسیون‌ را برعهده گرفت البته رقابت بسیار تنگاتنگ بود و نصیرزاده نیز ۱۹ رای کسب کرد. 

وی تصریح کرد: توصیه من به دوستان و فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام این است که از تمام ظرفیت‌ هیئت‌ها، ورزشکاران و مربیان  و پیشکسوتان این رشته استفاده کنند و از توانایی آنها برای ادامه کار بهره گیرند. به نظر من مجمع فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام هیچ مشکل و حاشیه‌ای نداشت و همه چیز به خوبی برگزار شد.

معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در خصوص دیر اعلام شدن تایید صلاحیت برخی کاندیدها و به خصوص نصیرزاده، عنوان کرد: تایید صلاحیت‌ها دست وزارت ورزش و جوانان نیست و مراجع ذی‌صلاح باید آن را اعلام کنند اما به محض اینکه اسم هر کاندیدای تایید می‌شد در کمتر از یک دقیقه از طریق سایت وزارت ورزش اطلاع رسانی صورت می‌گرفت، همانطور که مشاهده شد اسامی کاندیداهای تایید شده به مرور اعلام شد چرا که ما به صورت یک جا اسامی را نداشتیم و بعد از اعلام مراجع ذی‌صلاح اطلاع رسانی می‌کردیم.

شعبانی بهار در خصوص جابه‌جایی صندلی روسای هیئت‌ها تصریح کرد: وظیفه من به عنوان رئیس مجمع این است که همه موارد را زیر نظر داشته باشم و عرف بر این است نباید روسای هیئت‌ها با یکدیگر صحبت کنند، برداشت من در این موضوع نیز این بود که با جابه‌جایی شرایط بهتری رقم خواهد خورد چرا که در مسیر رفت و آمد کاندیداها قرار داشتند و احتمال داشت حرف و حدیث‌هایی صورت گیرد. 

ادامه دارد...

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار