قلعه‌نویی: به بازیکنانم گفته‌ام تمام تمرکزشان را روی دیدار با استقلال بگذارند

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: به بازیکنانم گفته‌ام تمامی تمرکز خود را صرفاً روی دیدار با استقلال بگذارندو

و به نقل از سایت باشگاه ذوب‌آهن اصفهان, امیر قلعه‌نویی در ارتباط با بازی فردای ذوب آهن مقابل استقلال گفت: بسیار خداوند را شاکریم که روند نتیجه‌گیری ذوب‌آهن، ادامه دارد و توانستیم در بازی سخت مقابل آیزاول که در هوای بسیار سرد برگزار شد، جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم. با این وجود ما همه نتایج اخیر و صعود به آسیا را فراموش کرده ایم و به بازیکنانم گفته‌ام تمامی تمرکز خود را صرفاً روی دیدار با استقلال بگذارند.

سرمربی ذوب آهن عنوان کرد: بازی با استقلال یک مصاف بسیار سخت و جذاب است. دو تیم در شرایط خوب خود به مصاف همدیگر می‌روند و به نظر می‌رسد امتیازات این بازی نقشی بسیار مهم در معادلات بالای جدول داشته باشد. از همه بازیکنان ذوب آهن خواستم با نهایت تمرکز و تلاش در این مصاف حاضر شوند و بسیار امیدواریم که هر سه امتیاز این بازی در اصفهان بماند.

قلعه‌نویی در مورد وضعیت مصدومان تیمش گفت: اکبر ایمانی در تمرینات یکی دو روز اخیر حاضر بوده است که در مورد بازی کردن یا نکردنش متعاقبا تصمیم خواهیم گرفت و مهران درخشان مهر هم به تازگی دویدن دور زمین را آغاز کرده است که به این دیدار نمی‌رسد.

وی اظهار داشت: تمامی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم یک بازی خوب را مقابل استقلال تهران به نمایش بگذاریم و از هواداران ذوب‌آهن و مردم اصفهان هم می‌خواهیم تیم خودشان را در این بازی تنها نگذارند.


 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار