حق‌شناس: اگر سقوط کنیم نمی‌گویند داور اشتباه کرده است

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: اگر خدای ناکرده ما به دسته پایین‌تر سقوط کنیم‌،کسی نمی‌گوید داور در آن بازی اشتباه کرده،‌ همه می‌گویند سپیدرود سقوط کرد.

سهیل حق‌شناس در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره تساوی یک - یک تیم سپیدرود مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: بازی روند خوبی را در دقایق ابتدایی طی می‌کرد و در روزی که بچه‌ها سرحال بودند و در زمین خودمان بازی می‌کردیم، انتظار داشتیم سه امتیاز خوب را به دست بیاوریم،‌ اما فوتبال است و هزار اتفاق. 

وی ادامه داد: متأسفانه در روزی که موقعیت‌های زیادی داشتیم، بازهم روی اشتباهات فردی گل خوردیم و ۱۰ نفره شدیم. پس از اینکه یک بازیکن ما اخراج شد، فشار زیادی روی خط دفاع ما آمد و واقعاً بچه‌ها باغیرت بازی کردند. هواداران هم حمایت زیادی از تیم انجام دادند تا توانستیم حداقل یک امتیاز کسب کنیم. 

مربی تیم سپیدرود رشت در مورد قضاوت بیژن حیدری در این دیدار و اعتراضات شدیدی که علی کریمی، سرمربی سپیدرود در پایان این دیدار داشت،‌ تصریح کرد: حرف‌هایی را که باید زده می‌شد، کریمی گفت و به نظرم اگر قرار باشد بحثی مطرح شود،‌ باید از طرف باشگاه و سرمربی تیم باشد. این موضوع تمام شد و ما این هفته بازی سختی برابر استقلال داریم و نمی‌خواهیم مقابل این تیم حریفی باشیم که به لحاظ روحی به هم ریخته است. 

حق‌شناس افزود: اگر خدای ناکرده ما به دسته پایین‌تر سقوط کنیم‌،کسی نمی‌گوید داور در آن بازی اشتباه کرده،‌ همه می‌گویند سپیدرود سقوط کرد. با صحبت‌هایی که علی کریمی انجام داد،‌ انتظار می‌رود دقت بیشتری در بازی‌های آینده صورت بگیرد و همان‌طور که گفتم اگر هم قرار باشد حرفی زده شود،‌ علی کریمی و باشگاه آن را خواهند گفت.

وی در مورد دیدار روز پنجشنبه سپیدرود مقابل استقلال در هفته بیست‌و‌سوم لیگ برتر، گفت: استقلال تیم متحول شده‌ای است و از حمایت هواداران خود هم در این مسابقه بهره می‌برد. درست است ما بردی خارج از خانه نداشته‌ایم، اما فوتبال است و هزار اتفاق و ممکن است در آن بازی روز خوب استقلال نباشد. در هر صورت امیدوارم ما بتوانیم با امتیاز خوب از تهران برگردیم. ضمن اینکه برخی از بازیکنان ما تجربه زیادی دارند و بارها مقابل استقلال و پرسپولیس با پیروزی از ورزشگاه آزادی خارج شده‌اند. ما در این بازی روی تجربه این بازیکنان هم حساب کرده‌ایم. 

مربی تیم سپیدرود در پایان با بیان اینکه هواداران این تیم نباید ناامید شوند‌، یادآور شد: درست است ما یکی از تیم‌های انتهای جدولی هستیم، اما گزینه اول و دوم سقوط نیستم. ما در زمین خودمان و با حمایت هواداران‌مان ۱۲ نفره مقابل حریف بازی می‌کنیم و اگر این طرفداران ناامید شوند،‌ ما یک یار خود را از دست خواهیم داد. امیدوارم در بازی‌های آینده هم این هواداران بدون هیچ ناامیدی به ورزشگاه بیایند و از تیم خود حمایت کنند. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار