فرامرزیان: تلاش می‌کنیم مجموعه منابع را باحداکثر ظرفیت کسب کنیم

معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان گفت: جذب منابع، دفاع از لایحه، توزیع مناسب کمک‌ها به فدراسیون‌ها و هیئت‌ها فراهم آوردن زیرساخت‌ها برای ورزش همگانی و همچنین حرکت در جهت توسعه امور جوانان از جمله وظایف ما است.

خبرنگار ورزشی ،  نشست خبری ژاله فرامرزیان معاون امور مالی، پشتیبانی و منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان  صبح امروز برگزار شد. 

وی در صحبت‌های خود اظهار داشت: ما در تامین منابع در حوزه ورزش لازم است که اقداماتی انجام دهیم که این اقدامات در ظرفیت منابع کشور و در موقعیتی که اولویت‌ها مشخص شده امکان‌پذیر است پس تلاش ما این است که در قاعده ظرفیت‌های قانونی بیشترین منابع را برای فراهم کردن زیرساخت‌ها برای سلامتی مردم فراهم کنیم. ما تلاش می‌کنیم مجموعه منابع را در حداکثر ظرفیتش کسب کنیم و برای توزیع آن با برنامه جلو برویم. 

معاون امور مالی، پشتیبانی و منابع انسانی وزارت ورزش و جوانان  افزود: جذب منابع، دفاع از لایحه، توزیع مناسب کمک‌ها به فدراسیون‌ها و هیئت‌ها فراهم آوردن زیرساخت‌ها برای ورزش همگانی و همچنین حرکت در جهت توسعه امور جوانان از جمله وظایف ما است. 

فرامرزیان درباره رویدادهای پیش روی ورزش ایران در سال ۲۰۱۸ گفت: ما رویدادهای مهمی را پیش رو داریم و همه تلاش کرده‌ایم در لایحه بودجه و ذخیره امسال یک برنامه خوب و مناسب داشته باشیم تا از این رویدادها سربلند بیرون بیاییم. 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار