صفایی: به دنبال مدال جام جهانی هاکی هستیم

سرمربی تیم ملی هاکی ایران گفت: تلاش و هدف ما تکرار عنوان چهارمی و در نهایت کسب مدال در جام جهانی است.

اسفندیار صفایی، سرمربی تیم ملی هاکی سالنی ایران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد شرایط تیمش در آستانه آغاز جام جهانی اظهار داشت: با توجه به هدف‌گذاری که برای شرکت در جام جهانی انجام شده بود در حال حاضر، آمادگی مطلوبی برای این مسابقات هستیم.

او ادامه داد: بازیکنان در اردوی آخر که در مشهد برگزار شد از نظر روحی و روانی هم به شرایط ایده‌آل رسیدند. ما ۲ جلسه تمرین و یک بازی تدارکاتی هم در برلین پیش رو خواهیم داشت. امیدوارم نتایج مطلوبی هم در مسابقات کسب کنیم.

صفایی در مورد آماده سازی تیمش گفت: پروسه آمده ساری ما از سال گذشته و از مسابقات کرواسی شروع شد و سپس وارد اردوی آماده سازی برای بازی‌های آسیایی قطر شدیم که اردیبهشت ماه سال جاری با قهرمانی تیم ایران  به پایان رسید. اما استارت اصلی ما برای جام جهانی از مهرماه شروع شد. ما ۸ مرحله اردو از جمله تورنمنتی در اتریش را پشت سر گذاشتیم. شرایط اردو و اسکان در تعامل با هیئت‌‌های استانی بسیار خوب بود.

سرمربی تیم ملی هاکی در مورد رقیبان ایران در جام جهانی تصریح کرد: جام جهانی در ۲ گروه ۶ تیمی برگزار می‌شود. ما در گروه A و در سخت‌ترین گروه هستیم. اتریش و بلژیک، حریفانی سرسخت هستند. روسیه، جزو تیم‌های صاحب سبک اروپا و جزو ۵ تیم برتر جهان است. آفریفای جنوبی، قهرمان قاره آفریقا شده و سوئیس هم تیم ششم رنکینگ جهانی است.

او ادامه داد: ما نیز دست و پا بسته نیستیم و آنطور که در رسانه‌های خارجی دیدم، تهدیدی جدی برای خریفان به شمار می‌آییم. تلاش و هدف ما تکرار عنوان چهارمی و در نهایت کسب مدال در جام جهانی است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار