تهی‌دست: نیم متر بیشتر با توپ فاصله نداشتم و شاید داور می‌توانست اخراجم نکند

مدافع تیم فوتبال سپیدرود رشت اعتقاد دارد که داور دیدار این تیم مقابل استقلال خوزستان می‌توانسته در بازی روز جمعه دو تیم او را از زمین اخراج نکند.

میثم تهی‌دست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درباره تساوی تیمیش برابر استقلال خوزستان گفت: ما هم‌قسم شده بودیم تا این بازی را ببریم. حتی با اینکه یک پنالتی را از دست دادیم، اما روحیه خود را حفظ کردیم و به گل رسیدیم. متأسفانه روی یک پنالتی گل خوردیم که نمی‌دانم تصمیم داور درست بود یا نه.

وی در ادامه افزود: در آن صحنه توپ به دستم خورد، ولی تصویر بازی نشان می‌دهد که سرم را برگرداندم و نیم متر هم بیشتر با توپ فاصله نداشتم. من به هیچ عنوان به صورت عمدی با دست به توپ نزدم، ولی داور پنالتی گرفت و اخراجم کرد. نمی‌توانم در مورد پنالتی و اخراجم نظر بدهم و در این زمینه باید کارشناسان صحبت کنند. شاید داور می‌توانست اخراجم نکند، ولی کارشناسان بهتر می‌توانند در این زمینه نظر بدهند.

مدافع تیم فوتبال سپیدرود رشت همچنین خاطر نشان کرد: قبل از این صحنه، علی عباسی توپ را از بازیکن استقلال خوزستان گرفت که اصلاً خطایی در کار نبود، اما داور خطا گرفت و همان توپ روی دروازه ما آمد و تبدیل به پنالتی و اخراج شد. در دقیقه ۸۸ هم داور می‌تواست برای ما پنالتی بگیرد که نظر دیگری داشت. ما اگر ۱۰ نفره نمی‌شدیم قطعاً استقلال خوزستان را با دو یا سه گل شکست می‌دادیم.

تهی‌دست با ابراز تأسف از اخراجش در بازی سپیدرود - استقلال خوزستان گفت: من از هواداران سپیدرود بابت پنالتی و اخراجم عذرخواهی می‌کنم، ولی هیچ عمدی در کار نبود. امیدوارم این اتفاق را در بازی‌های آینده جبران کنم.

وی در واکنش به انتقادهای شدید علی کریمی از مسئولان فدراسیون فوتبال عنوان کرد: من نمی‌توانم نظر خاصی بدهم. همه می‌دانند که کریمی حقایق فوتبال را می‌گوید و با افرادی هم که فوتبالی نیستند، مشکل دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار