جادو چیه؟ باید تلاش کنیم

شیری: پنالتی نزدم اما تسلیم نمی‌شوم

گلزن تیم پیکان دیدار مقابل نفت را با یک حس دوگانه به اتمام رساند .

به گزارش "توپ" ، مهدی شیری با وجود گلزنی در دیدار مقابل نفت نتوانست پنالتی اش را  وارد دروازه حریف کند . او در این رابطه به خبرنگار ورزش سه می‌ گوید: ما در بازی مقابل نفت خیلی خوب بازی کردیم و خیلی تلاش کردیم و سختکوش بودیم؛ اما متاسفانه نتوانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم و بازی تساوی به پایان رسید.


او در ادامه گفت: این دومین باری است که در این فصل نتوانستم پنالتی ام را گل کنم. پنالتی زدن شرایط خاص خودش را دارد حالا از جام‌جهانی تا رده های پایین تر بگیرید. واقعا پنالتی زدن آمادگی خاص خودش را می‌ خواهد و من چون پنالتی اول را گل کردم با اعتماد به نفس بیشتر پشت توپ رفتم و فکر می‌ کردم که آن را هم می‌ توانم گل کنم که متاسفانه نتوانستم این کار را انجام دهم. مطمئنا تسلیم نخواهم شد و تمام تمرکزم را می‌ کنم تا عملکرد فوق العاده ای در ادامه راه داشته باشم.


وی در پاسخ به سوالی که آیا فکر می‌ کند از زمان صحبت از جادوگری پشت سر تیم پیکان، این تیم به این روزها و نتایج اینطوری دچار شده است که می‌ گوید: من اصلا به جادوگری اعتقاد ندارم.


او پاسخ سوال دیگرمان که پس چطور پیکانی که اینطور خوب نتیجه گرفت اکنون نمی‌ تواند آن نتایج را تکرار کند گفت: در این رابطه باید کارشناسان نظر بدهند و در آن حد نیستم که بخواهم پاسخ این سوال شما را بدهم؛ اما چیزی که مسئولتیش گردن من بازیکن است اینکه باید تمریناتم را به خوبی انجام بدهم و به نحوه احسن باید در مسابقات شرکت کنم. البته یکسری پارامترها در فوتبال وجود دارد که همان یک روز خوب و یک روز بد برای تیم یا بازیکن را می‌ سازد. ما یک روزهایی خوب نتیجه می‌ گرفتیم و آن زمان روزهای خوب ما بود و حالا مطمئنا با نتایجی که کسب می‌ کنیم روزهای بد ماست. دلیل این اتفاق را نباید به بدشانسی ربط داد، چون من واقعا به شانس اعتقاد ندارم و معتقدم شانس بین همه تیم ها یکنواخت تقسیم شده است. ما باید با یک تلاش و نیروی زیاد این روزهای بد را از خودمان دور کنیم.


بازیکن پیکان در مورد دیدار هفته آینده شان با شاگردان رضا عنایتی هم خاطرنشان کرد: سیاه جامگان تیم خوب و قابل احترامی است، ما این هفته در زمین خودمان بازی داریم و باید از این مزیت استفاده کنیم، ضمن آنکه این هفته روی نقاط ضعف و قوت حریفان کار می‌ کنیم. واقعا هم قسم شدیم سختکوش تلاش کنیم و امیدوارم بازی را با نتیجه خوب پایان دهیم.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار