جنجال‌آفرینی رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا با حمایت از ناپولی

بالاترین مقام قضایی کالچو با حمایت علنی‌اش از آبی‌پوشان شهر ناپل، جنجالی بزرگ در رسانه‌های ایتالیا به راه انداخته است.

، فوتبال ایتالیا در حالت عادی همواره دستخوش جنجال و حاشیه بوده است چه برسد به زمانی که یکی از مقامات این لیگ حرکتی یا صحبتی جنجال‌ساز انجام دهد، اتفاقی که روز گذشته (جمعه) رخ داد.

این جنجال زمانی شکل گرفت که جوزپه پکورارو، رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا به عنوان بالاترین مقام قضایی کالچو، صریحاً حمایت و جانبداری‌اش از تیم فوتبال ناپولی را اعلام کرد.

پکورارو که متولد شهر ناپل است همان شخصی است که در ابتدای فصل آندره‌آ آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس را به خاطر عدم نظارت روی فروش بلیت به گروهی از هواداران اغتشاشگر باشگاه، یک سال محروم کرد.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا به خبرنگار شبکه رای ۱ ایتالیا که از او پرسید حامی کدام تیم است، گفت: یکشنبه‌ها، من حامی تیم قلبم، ناپولی هستم. در سایر روزها همه تیم‌ها برای من یکسان هستند.

پکورارو در پاسخ به این سؤال که آیا ناپولی در این فصل خواهد توانست اسکودتو را ببرد هم اظهار داشت: امیدواریم این اتفاق رخ دهد. همه ما ناپلی‌ها امیدواریم چنین اتفاقی رخ دهد.

اظهارات پکورارو بازتاب گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی ایتالیا داشته و کابران این شبکه‌ها نه تنها اظهارات او را محکوم کرده‌اند بلکه خواهان برکناری‌اش از سمتش شده‌اند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار