تلاش همه‌جانبه تبریزی‌ها برای شکستن رأی فدراسیون/ تراکتورسازی - گسترش فولاد در ورزشگاه تختی؟

باشگاه تراکتورسازی تلاش می‌کند هرطور که شده رأی کمیته انضباطی در مورد محرومیت خود را لغو کند و یا به حالت تعلیق دربیاورد.

خبرنگار ورزشی ، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هفته گذشته با صدور رأیی تیم تراکتورسازی را به برگزاری یک بازی خانگی در خارج از استان آذربایجان شرقی محکوم کرد، اما تبریزی‌ها حالا به‌دنبال شکستن این رأی هستند.

در این راستا، مصطفی آجورلو شب گذشته (جمعه) با ارسال نامه‌ای به مهدی تاج خواستار لغو و یا تعلیق این رأی شد تا تراکتورسازی آخرین بازی خود پیش از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا را با حضور هوادارانش انجام بدهد.

همچنین مدیران باشگاه تراکتوسازی با مسئولان باشگاه گسترش فولاد، هیئت فوتبال آذربایجان شرقی و اداره‌کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی صحبت‌هایی را انجام داده‌اند تا آنها هم تلاش خود را برای لغو و یا تعلیق این رأی انجام بدهند.

از طرفی دیگر، سازمان لیگ امروز تصمیم نهایی خود را در خصوص انتخاب محل برگزاری این بازی خواهد گرفت. طبق اعلام سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ به خبرنگار ورزشی ، باشگاه تراکتورسازی تهران را به‌عنوان گزینه پیشنهادی خود به سازمان لیگ ارائه کرده و اگر قرار بر برگزاری بازی در تهران باشد، این بازی به احتمال زیاد در ورزشگاه تختی برگزار خواهد شد.

تیم‌های تراکتورسازی و گسترش فولاد چهارشنبه هفته جاری در چارچوب هفته بیست‌وسوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف یکدیگر می‌روند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار