نامه آجورلو به تاج درباره میزبانی از نمایندگان عربستان؛ با تصمیم ناعادلانه از حق مسلم‌مان محروم شدیم

مصطفی آجورلو با ارسال نامه‌ای به مهدی تاج، تاکید کرد که باشگاه تراکتورسازی می‌خواهد در تبریز و یا قطر از نمایندگان عربستان میزبانی کند.

و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، این باشگاه با توجه به انتشار خبر انجام مسابقه مقابل نماینده عربستان در کشور عمان اعلام کرد که از حق میزبانی خودش استفاده کرده و در شهر تبریز یا در کشور قطر حاضر به انجام این مسابقه خواهد بود. متن در خواست مکتوب باشگاه تراکتورسازی به این شرح است:

«برادر ارجمند جناب آقای مهدی تاج
ریاست محترم فدراسیون فوتبال

با سلام و احترام

با صلوات بر محمد و آل محمد، پیرو مذاکرات حضوری و تفاهم صورت گرفته با حمایت مسئولان محترم فدراسیون فوتبال بدینوسیله مجدداً بر موضع باشگاه تراکتورسازی جهت میزبانی از تیم الاهلی عربستان در شهر دوحه قطر تأکید می‌گردد.

همان‌طور که پیش از این اعلام شد، باشگاه تراکتورسازی خود را مستحق استفاده از حق میزبانی در خانه و در شهر تبریز می‌داند. با این وجود به دلیل تصمیم ناعادلانه‌ای که اتخاذ گردیده، از حق مسلم خود محروم شدیم، اما قطعاً انتخاب زمین بی‌طرف بر عهده باشگاه میزبان است. بر همین اساس با توجه به برخی اخبار منتشر شده در خصوص برگزاری بازی در کشور عمان، مخالفت یا نارضایتی تیم میهمان را در این حوزه تأثیرگذار نمی‌دانیم.

بدینوسیله ضمن تأکید مجدد بر خواسته خود از جنابعالی درخواست می‌کنم جهت انجام مکاتبات لازم و اعلام تصمیم قطعی باشگاه تراکتورسازی به کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص میزبانی از این مسابقه در شهر تبریز و یا در صورت اضطرار در کشور قطر دستورات مقتضی را صادر فرمایید.

با تشکر
مصطفی آجورلو»

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار