قوچان‌نژاد: می‌خواهم به سطح خوب گذشته‌ام بازگردم

مهاجم ایرانی تیم هیرنوین ابراز امیدواری کرد به سطح فنی خوب گذشته خود در این تیم بازگردد.

، به نقل از سایت فین‌آنلاین هلند، تیم هیرنوین امشب (شنبه) در بازی خانگی هفته بیست‌ویکم اردویژه میزبان توئنته است و می‌خواهد دومین پیروزی متوالی را کسب کند. یورخت استرپل (سرمربی هیرنوین) دوباره رضا قوچان‌نژاد را در خط حمله قرار می‌دهد.

ملی‌پوش ایرانی تیم هیرنوین در رابطه با این بازی گفت: آنها بازیکنانی بسیار خوب و حرفه‌ای را در اختیار دارند و باید به تیم توئنته احترام بگذاریم. اگر کاری را که باید در این بازی انجام دهیم اجرایی کنیم با اطمینان می‌توانیم به کسب ۳ امتیاز امیدوار باشیم.

رضا قوچان‌نژاد ادامه داد: امیدوارم با کسب ۳ امتیاز بازی امشب برابر تیم توئنته به رده‌های بالاتر جدول رده‌بندی اردویژه هلند بازگردیم. مسئله مهم این است که از سطح فنی بالایی برخوردار هستیم و با اعتماد به نفس، موفقیت‌ها سمت ما خواهند آمد.

وی با اشاره به نیاز بازی‌ در ترکیب تیم هیرنوین و عملکرد بهتر با توجه در پیش‌بودن جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: می‌خواهیم با تیم هیرنوین به پلی‌آف اردویژه جهت کسب سهمیه فصل آینده لیگ اروپا راه یابیم. جام جهانی ۲۰۱۸ هم در پیش است و می‌خواهم به سطح خوب گذشته خود بازگردم. فکر می‌کنم در بازی قبلی برابر اسپارتا گام خوبی برداشتم. ما در مسیر پیروزی هستیم و می‌خواهیم آن را ادامه دهیم. هیرنوین در نیم‌فصل اردوی خوبی داشت و روحیه تیمی خوب است. می‌خواهیم چیزهای خوبی را به هواداران نشان دهیم.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار