شعبانیان: شرایط خوبی برای قهرمانی در لیگ برتر والیبال داریم

سرمربی تیم والیبال بانوان پیکان گفت: شرایط ما به قهرمانی در لیگ زیاد است و با تقویت تیم خود برای بازی‌های بهتر آماده می‌کنیم.

میترا شعبانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی اظهار داشت: در اولین هفته دور برگشت لیگ برابر آبنوس بازی کردیم. بازی بسیار خوبی داشتیم. تیم آبنوس هم از دور رفت بهتر بازی کرد.

وی افزود: بازیکنان این تیم جوان هستند وبا انگیزه بازی می‌کنند. امیدوارم در سال‌های آینده نیز شاهد حضور این تیم در عرصه مسابقات باشیم.

سرمربی تیم پیکان در خصوص جذب بازیکنان ملی‌پوش گفت: چند بازیکن آزاد وجود داشت با توجه به این که شرایط ما به نیز به قهرمانی نزدیک است با این بازیکنان قرارداد بستیم.هر تیم دیگری هم جای ما بود برای گرفتن نتیجه با این بازیکنان قرارداد می‌بست.

شعبانیان ادامه داد: بازی های دور برگشت به مراتب دشوارتر از دور رفت است. بازی دور برگشت ما برابر ذوب آهن در اصفهان برگزار می‌شود. باید برای این بازی خودمان را آماده کنیم. البته تیم‌های دیگر هم هستند و ما برای قهرمانی در نیم فصل دوم خودمان را آماده می‌کنیم.

وی یادآورشد: البته رقابت ما برای پیروزی برابر حریفان دلیلی نیست که ارزش دوستی‌ها و ارتباطات خوبی که با دوستان و رقبای‌مان داریم از بین برود. حریفان خوبی داریم که آنها نیز استحقاق پیروزی را دارا هستند و برایشان ارزش قائل هستیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار