اشتوگر: اگر این بار هم نتیجه نمی‌گرفتیم، اوضاع‌مان بحرانی می‌شد

سرمربی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند از اینکه خطری بزرگ از بیخ گوش شاگردانش گذشت ابراز خرسندی کرد.

، تیم فوتبال بوروسیا دورتموند، شب گذشته (جمعه) در نخستین دیدار از هفته بیست و یکم بوندس‌لیگا، میزبانش کلن را در حالی با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد که در این بازی دو بار پیروزی را با تساوی عوض کرد و در نهایت با گل دقیقه ۸۴ آندره شورله موفق به کسب ۳ امتیاز شد. زردومشکی‌پوشان وستفالن با این برد ۳۴ امتیازی شدند و موقتاً به رده دوم جدول بوندس‌لیگا صعود کردند.

پیتر اشتوگر، سرمربی بوروسیا دورتموند پس از بازی به شبکه یورو اسپورت گفت: این یک پیروزی بی‌نهایت مهم برای ما بود. واقعیت این است که ما نیمه دوم فصل را به خوبی آغاز نکرده‌ایم، نه از لحاظ نتیجه نه از نظر عملکرد به همین دلیل اگر امشب هم نتیجه‌ای منفی می‌گرفتیم، اوضاع‌مان بحرانی می‌شد.

اشتوگر ادامه داد: خوشبختانه این اتفاق رخ نداد و حالا ما در فکر کسب سهمیه رقابت‌های اروپایی فصل آینده هستیم. ما بازی محکمی ارائه کردیم و نتیجه آن را با این پیروزی خوب گرفتیم.

یکی از اتفاقات امیدوار کننده که در این بازی برای دورتموندی‌ها رخ داد، گلزنی میچی باتشوایی، مهاجم جدید آنها است که به صورت قرضی از چلسی به جمع شاگردان اشتوگر ملحق شده است. سرمربی زردومشکی‌پوشان وستفالن درباره او هم اظهار داشت: بدون شک بازی برای میچی یک شروع رؤیایی بود به خصوص پس از هفته‌ها بحث و مذاکره.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار