اسپالتی: ایکاردی مقابل کروتونه بازی نخواهد کرد

سرمربی اینترمیلان از غیبت ستاره تیمش مقابل کروتونه خبر داد.

، لوچانو اسپالتی، سرمربی اینترمیلان در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل کروتونه در سری A ایتالیا از  غیبت مائورو ایکاردی، مهاجم اخیرا جنجالی تیمش به دلیل مصدومیت خبر داد.

 او اظهار داشت: ایکاردی به علت مشکلات عضلانی در لیست اینتر حضور ندارد.او علاقه داشت به میدان برود و ما هم می‌توانستیم به دنبال راه‌حل‌هایی برای بازی کردن مائورو باشیم اما  ترجیح دادیم جانب احتیاط  را رعایت کنیم و در دیدار برابر کروتونه به او استراحت بدهیم.اگر  امیدواری‌های کاذب که موجب ناامیدی می‌شود را کنترل نکنیم در نهایت خودمان شرمسار می‌شویم.

او در ادامه افزود:  اگر می‌خواهید بازیکنی مانند پاستوره را جذب کنید، ابتدا باید حساب و کتاب مالی باشگاه خودتان را بسنجید و ببینید توانایی پرداخت دستمزد چنین بازیکنی را دارید یا نه.  رافینیا تقریبا ویژگی‌های مشابه  پاستوره را دارد. ایکاردی تا به حال بدون احتساب پنالتی ها ۱۴ گل زده که ۵ گل از این تعداد با پاس‌های پریسیچ بوده است. بازی با کروتونه دشوار است؛ بخصوص برای ما که چند هفته است رنگ برد را ندیده‌ایم. همه بازیکنانم باید در این رقابت بهترین بازی خودشان را به نمایش بگذارند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار