بهزاد نوبری‌پور، پیشتاز مرحله دوم لیگ سه‌گانه

مرحله دوم لیگ سه‌گانه برگزار شد و بهزاد نوبری از رقبای خود پیشی گرفت.

، دومین مرحله لیگ سه گانه و قهرمانی جوانان کشور ۹۶ به صورت همزمان و به میزبانی بوشهر و در محل اسکله و جاده ساحلی جفره این شهر انجام شد.

 این مسابقات در مسافت کوتاه یا اسپرینت و با حضور ۲۹ ورزشکار در قالب ۶ تیم باشگاهی در بخش لیگ و ۴۷ ورزشکار از ۱۵ استان در بخش قهرمانی جوانان کشور برگزار شد.

در پایان این رقابت ها بهزاد نوبری پور از باشگاه مقاوت بسیج با زمان "۴۶ : &#۳۹;۵۵ به مقام نخست رسید و محمدمهدی رحمتی از باشگاه نیروی زمینی ارتش و امین سقایی از تیم رعد پدافند به ترتیب با زمان های "۴۳ : &#۳۹;۵۶ و "۴۹ : &#۳۹;۵۶ حائز رتبه های دوم و سوم شدند و در رده بندی تیمی لیگ نیز باشگاه جاینت با ثبت زمان "۵۸ : &#۳۹;۵۲ : ۲ جایگاه نخست را کسب کرد و باشگاه های مقاومت و رعد پدافند به ترتیب دوم و سوم شدند.

در بخش قهرمانی جوانان کشور نیز امیرحسین ولی خانی از اصفهان با حد نصاب "۱۳ : &#۳۹;۵۸ به مقام قهرمانی دست یافت و علی رضوانی از سمنان با زمان "۵۴ : &#۳۹;۵۸ دوم شد. علی صفدریان دیگر ورزشکار اصفهانی نیز با زمان "۰۸ : &#۳۹;۵۹ در رده سوم این رقابت ایستاد.

در بخش تیمی مسابقه قهرمانی جوانان کشور نیز تیم اصفهان با ثبت زمان "۱۳ : &#۳۹;۰۱ : ۳ در جایگاه نخست ایستاد و تیم های سمنان و همدان نیز در رده های بعدی قرار گرفتند.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار