کونته: سرمربیگری ایتالیا؟ می‌خواهم به قراردادم با چلسی پایبند بمانم

سرمربی آبی‌پوشان لندنی احتمال بازگشتش به نیمکت آتزوری در این مقطع را رد کرد.

، آنتونیو کونته که شاگردانش دوشنبه شب در هفته بیست‌وششم لیگ برتر انگلیس میهمان واتفورد هستند، در کنفرانس خبری در خصوص نقل‌وانتقالات زمستانی گفت: همیشه گفته‌ام که نظرم را در خصوص نقل‌وانتقالات به باشگاه می‌گویم و باشگاه نیز بهترین تصمیم را برای تیم می‌گیرد. در هر صورت خوشحالم هستم. اکنون هم پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی بسته شده و باید روی بازی‌های خود در زمین تمرکز کنیم.

وی درباره وضعیت مهاجم اسپانیایی خود هم اظهار داشت: موراتا همچنان نمی‌تواند تیم را همراهی کند. امیدوارم مشکل او هر چه سریعتر حل شود. آلوارو به خاطر مصدومیت از ناحیه کمر بازی‌های زیادی را از دست داده که این برای من و باشگاه وضعیت خوبی نیست. امیدوارم در آینده دپارتمان پزشکی باشگاه این مشکل را حل کند.

سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان لندنی در واکنش به اظهار نظر اخیر کاستاکورتا، نایب رئیس هیئت‌مدیره فدراسیون فوتبال ایتالیا که گفته برای صحبت با کونته به منظور بازگشت به روی نیمکت آتزوری به لندن سفر خواهد کرد، خاطرنشان کرد: کاستاکورتا دوست من است و ما در سال ۱۹۹۴ در کنار هم در تیم ملی ایتالیا بازی کرده‌ایم، اما ممکن است او یادش رفته باشد که من ۱۸ ماه از قراردادم با چلسی باقی مانده است و رویایم این است که به قراردادم با این تیم پایبند بمانم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار