فصیحی: برخی ناامیدم کردند که نمی‌توانم مدال بگیرم/ کسی روی برنز من حساب باز نمی‌کرد

دارنده مدال برنز دوی سرعت در مسابقات داخل سالن آسیا گفت: شاید کسی روی مدال من حساب نمی‌کرد، اما خیلی خوشحالم که این تفکر را از بین بردم و در میان بهترین‌های آسیا قرار گرفتم.

خبرنگار ورزشی ، فرزانه فصیحی درباره مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا اظهار داشت: رقابت‌های دوی ۶۰ متر در شرایطی برگزار شد که حریفان آسیایی با قدرت حاضر شده بودند. در این ماده قهرمان آسیا نیز حاضر بود و حتی ورودی جهانی را هم به دست آمد.

وی افزود: برخی‌ پیش از شروع مسابقات ناامیدم می‌کردند و می‌شنیدم که می‌گفتند سطح مسابقات ۶۰ متر بالاست و امیدی برای موفقیت و مدال‌آوری در این مسابقات برای من وجود ندارد. در پیش‌بینی‌ها جایی برای مدال من قرار ندادند، اما خوشبختانه من خودم را ثابت کردم. شاید کسی روی مدال من حساب نمی‌کرد، اما خیلی خوشحالم که توانستم این تفکر را از بین ببرم و در میان بهترین‌های آسیا قرار بگیرم و مدال برنز را کسب کنم.

رکوردار ملی دوی ۶۰ متر بانوان ایران ادامه داد: رقبای بسیار خوبی داشتم و نفر اول خیلی خوب دوید. واقعا نمی‌توانم بگویم توانایی کسب مدال طلا را داشتم، اما اگر دیروز فینال برگزار می‌شد چون بدنم آماده بود می‌توانستم رکورد بزنم.

فصیحی درباره گریه‌اش بعد از کسب مدال در آسیا گفت: زمانی که پدرم بعد از مدالم بغض کرد اشکم در آمد. پدرم در این مدت پابه پای من در تمریناتم حاضر بود تا مشکلی برایم پیش نیاید. واقعاً فراتر از حد انتظار کنارم بود. حتی او گفت دو شب است که نخوابیده و خیلی خوشحالم که توانستم پدر و مادر و البته مربی‌ام را با کسب مدال شاد کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار